Buddha sošky

 

Sošky Buddhy patří mezi nejvyhledávanější druhy sošek vůbec.

 

V naší nabídce najdete velmi zdařilé kusy v detailním provedení od Clayre & Eef.

Všechny sošky mají na pohled velmi starý vzhled. Vypadají jako dávno zapomenuté poklady Buddhistických chrámů.

 

Pro rychlejší orientací vám přinášíme výběr nejprodávanějších.

 

Nejoblíbenější kombinací jsou sošky Buddhy doplněné o svícen na čajovou svíčku a stojan pro vonnou tyčinku. Vedle dekorativního použití se hodí také při praktikování mediací a relaxací v doprovodu zapálených svíček. Odolný polyresin umožňuje umístění sošky i do venkovních prostorů.

SOSKA5

 

Druhou nejoblíbenější variantou jsou sošky hlavy Buddhy.

Tato v měděném provedení vypadá velmi autenticky. K nerozeznání od sošek z Tibetu, které zdobí prastaré chrámy. Velikost téměř odpovídá velikosti lidské hlavy. Díky své velikost se jedná o nepřehlédnutelný doplněk vašeho pokoje. 

SOSKAA16

Velmi oblíbené jsou také klasické sošky, které znázorňují meditujícího Buddhu. Použít je můžete u vás doma nebo v meditačních centrech, kde se scházejí lidé, kteří hledají duševní rovnováhu a klid.

Zpracování je opět velmi dobře provedené a navozuje kouzelnou atmosféru orientu.

SOSKA1

 

 

Nemusíte se však spokojit jen se samotnou soškou Buddhy, ale můžete si pořídit tuto. Poskytne vám také prostor na čajové svíčky a aranžování kamenů či jiné dekorace. Svícny i kameny jsou součástí balení a soška není přidělaná k dřevěné základně.

SOSKA3NEW

 

Posledním typem jsou sošky, které znázorňují moudrého Buddhu s ozdobnými prvky. Soška na fotografii níže je v kombinací měděného odstínu a zeleno - tyrkysové barvy. Dostatečně široká základna poskytuje dobrou stabilitu.

SOSKA11

Všechny sošky s tématikou Buddhy a podrobnými popisky naleznete zde

 

Váš DecorOnline

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.