Informace o vánočním provozu naleznete na adrese www.decoronline.cz/vanocni-provoz/
Zákaznická podpora: info@decoronline.cz

Kovové svícny

 

Svícení svíčkami pomocí svícnů je staré jako lidstvo samo.

Smyslný pohyb plamenu v kombinaci s krásným svícnem dokáže ve vašem interiéru divy.

Právě proto si u nás můžete zakoupit svícny, které se se svým vzhledem, zpracováním a originalitou jen těžko překonávají.

 

 

Ocelová klasika.

Philippi stolní svícen Flying, váš nejoblíbenější. Průměr 9 cm se přímo nabízí ke kombinaci více svícnů najednou. Čajová svíčka je lehce zapuštěná přesně uprostřed. 

FLYINGORIZUNUTY

 

Cobra.

Luxusní sety stolních i podlahových svícnů od dánské značky Georg Jensen. Královský vzhled a dokonalé provedení je výsledkem mistrovského umu Constantina Wortmanna. V nabídce jsou v několika velikostech s možností nákupu po jednom svícnu nebo v setech.

COBRASET1

 

 

Jako na zámku.

Svícny Bow jsou konzervativnější variantou svícnů Cobra. Svůj střídmější dojem však kompenzuje svou výbornou variabilitou a použitelností. Sami si můžete vybrat, jestli si koupíte dvou nebo tříramennou variantu svícnu, eventuálně spojíte obě dohromady. Svícny Bow se spojují pomocí magnetů.

BOW2

 

Philippi Butterfly umí vždy potěšit.

Ať jako svícen nebo ohřívač na čajovou konvici, Butterfly je vždy věrným společníkem. Je také velmi skladný. Jedním rychlým pohybem ho lze snadno složit a ušetřit si místo v úložném prostoru.

butterfly1

 

Celou nabídku luxusních svícnů naleznete zde

 

Váš DeocrOnline