Informace o vánočním provozu naleznete na adrese www.decoronline.cz/vanocni-provoz/
Zákaznická podpora: info@decoronline.cz

Lustry Vita

 

Začalo to šiškou a skončilo také šiškou.

Kdybyste před sedmí lety řekli zakladatelům značky Vita, že se jejich lustry stanou naprostým hitem, nejspíš by vám nevěřili. Skutečnost na sebe nenechala však dlouho čekat.

 

Je nám potěšením, že také my vám můžeme tato designová svítidla nabídnout na našem eshopu. V tomto krátkém článku jsme pro vás připravili výběr nejprodávanější lustrů Vita.

 

Jedničkou mezi svítidly Vita je model Silvia v bílé barvě. Elegantní provedení a sněhově bílá barva vypadají při rozsvícení lustru neobyčejně krásně. Silvia je vyrobená z polykarbonátu, který je téměř nezničitelný. Díky hladkému povrchu se také snadno udržuje. Stačí k tomu je navlhčený hadřík. Tento lustr je námi preferovaný a hojně doporučovaný.

WHITENEW

 

 

Alternativou lustrů Silvia jsou ty ze série Conia, které dokonale kopírují tvar borovicové šišky. Jsou podlouhlejší a také štíhlejší. Mezi oblíbenou variantu patří měděný odstín. Na první pohled nepoznáte, že se jedná o stříkaný polykarbonát. Jako u série Silvia, jsou i svítidla Conia dostupné ve více barevných variantách.

 

CONIACOOPER

 

 

Značka Vita nezapomíná ani na milovníky barevných interiérů. Pro ně připravila kolekci Carmina. Závěsné lustry v bílé, modré, tyrkysové a žluté barvě, která je na obrázku.

 

68efe2e4670549fd72da7587c96f2243

 

 

Na své si přijdou také skuteční fajnšmekři. Luxusní lustry Vita Eos jsou po celém povrchu posety tisíci pravých husích pírek. Pro snadnou údržbu vám dobře poslouží klasický fén na vlasy, kterým lustr jednoduše ofouknete od prachu. Pírka jsou vybrána tak pečlivě, že nevadí ani alergikům.

aedf577634a5562ce71d54e2fa373b21-image

 

Jako malý bonus si pro vás Vita připravila možnost použít Tripod. Stojan pro podlahovou nebo stolní lampu. Výsledný efekt se rovná čiré dokonalosti.

SET1

 

S výběrem nového svítidla vám rádi poradíme.

 

Lustrům rozumíme. Každý který nám dorazí podrobíme detailnímu rozboru a proto víme, co prodáváme.

 

Váš DecorOnline