Mlýnky na kávu Zassenhaus

 

Kvalitní kávová zrnka jsou základem dobré kávy. Druhým nejdůležitějším faktorem je výběr kvalitního mlýnku na její umletí.

Naštěstí pro vás máme skvělou zprávu. Pokud si vyberete jakýkoliv mlýnek Zassenhaus, vždy vyberete dobře. Tradice a zkušenost značky sahá až do roku 1867. To se na mlýncích projevuje každou jejich vlastností.

 

Zde jsou top 3 mlýnky, které vám doporučuje náš internetový ochod.

 

Ruční mlýnek Zassenhaus Lima.

Moderní zpracování z nerezové oceli a akrylu dobře podtrhuje rysy moderní kuchyně. To nejlepší se však skrývá uvnitř. Mlýnek Lima je vybavený mlecím mechanismem z ušlechtilé oceli, která je speciálně tvrzená. To zajišťuje velmi plynulý chod mlýnku, snadné mletí a především velmi dlouhou životnost. Strojek také umožňuje nastavení hrubosti mletí. To se provádí uvnitř. Mlýnek stačí jednoduše rozpojit otočením a nastavit požadovanou hrubost. Káva se poté umele do nádobky z akrylu ve spodní části.

Zassenhaus Lima spojuje všechny vlastnosti kvalitního mlýnku na kávu.

1_1

 

Nyní postoupíme o stupeň výše.

Představujeme vám Santiaga, ruční mlýnek Zassenhaus z bukového dřeva.

Zde si již přijdou na své také skuteční milovníci dobré kávy a kávových dýchánků. Mlýnek Santiago je vyrobený z neošetřovaného dřeva, které je zachované ve svém přírodním odstínu. Klička je opatřena rovněž dřevěným nástavcem pro snadné mletí. Hrubost si nastavíte přímo na mlýnku z vrchní části pomocí šroubu s rýhami. Skutečný poklad najdete uvnitř mlýnku. A sice prémiový mlecí mechanismus ze speciálně tvrzené ušlechtilé oceli. Dokonale umletou kávu si můžete odebrat ze šuplíku ve spodní části.

 

2

 

 

Nyní jdeme do finále.

Dámy a pánové,

Zassenhaus ruční mlýnek na kávu La Paz.

Mercedes ve své kategorii. Velký otec všech mlýnků Zassenhaus. Dodnes nepřekonané retro provedení

a nejvyšší možná kvalita. Elegantní line, bukové dřevo, dokonalý celek. Do šuplíku ve spodní části padá bezchybně umletá káva. Ta se od svého nasypání dostává do šuplíku přes vysoce kvalitní strojek. Tvrzená ušlechtilá ocel, maximální pevnost, záruka 25 let. Mlýnek La Paz je právem považován za vlajkovou loď mlýnků Zassenhaus.

1_2

 

Všechny mlýnky na kávu značky Zassenhaus naleznete zde

K dispozici jsou vám podrobné popisky i s detailními fotografiemi jednotlivých částí.

 

S láskou ke kávě a přáním chutných šálků,

Jan Fodor, majitel eshopu.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.