Informace o vánočním provozu naleznete na adrese www.decoronline.cz/vanocni-provoz/
Zákaznická podpora: info@decoronline.cz

Ocelové vázy

 

Philippi Omega,

ztělesnění dokonale vyváženého vzhledu, nadčasových křivek a dominance. Omega často znamená konec. Váza má takové konce dva. Dokonale souměrné a toužící po vzájemném spojení. Tomu však zabraňují živé květiny, které do vázy neodmyslitelně patří. I dvě rozdílné rostliny vypadají v každém z konců pokaždé jinak. 

Ocel leštěná do maximálně možného lesku si sebevědomě podmaňuje místnost, kde je váza umístěna.

OMEGA2

Navrhl Leon Win

 

Philippi Omega je dokonalá a patří na samotný vrchol umění. 

OMEGA5

 

 Philippi Moon,

řeklo by se měsíc posetý krátery po dopadech asteroidů. Otvory ve váze však nemají na svědomí kosmická tělesa, ale moderní řemeslná práce z Německa. 9 otvorů na každé straně představují nemalou výzvu při aranžování právě zakoupených květin. Přijmete tuto výzvu ještě dnes? 

MOON2

 

Navrhl Christian von Ahn

 

Napadlo nás mnoho slov. Mimo jiné také krása, úžas, dokonalost, ocel, květiny... 

MOON3

 

 

Philippi Bouquet,

známá také jako tulipánová kráska. Přirozená, na pohled křehká váza v kombinaci skla a leštěné oceli. Svojí křehkost však jen rafinovaně předstírá. Její vzhled, když je nazdobená živými tulipány, již tak křehký není. Naopak, je to tvrdá rána do srdce všech dam a milovnic tulipánů. Co více, ocelové stonky jakoby kopírují poryvy větru, což dává váze Moon velmi živého ducha. 

bouquet2

Navrhl Christian von Ahn

 

Philippi Swing,

v rytmu populární hudby, avšak s podtóny ryzí moderny. Váza Swing levituje, létá ve vašem interiéru při každém pohledu na ní. Zapomeňte na obecnou představu o tom, jak má vypadat moderní váza. Zde se přepisují dějiny designu jednou pro vždy. 

SWING3

Navrhl Tom Lui

 

Žijte designem, žijte s Philippi

LOGO1