VÁŽENÍ KLIENTI, ZBOŽÍ SKLADEM (ZELENĚ) STIHNEME DODAT POD STROMEČEK. U OSTATNÍCH POLOŽEK TO PRO VÁS VŽDY INDIVIDUÁLNĚ OVĚŘÍME NA VAŠI ŽÁDOST.

Piknikové koše

 

Piknik.

To znamená jídlo, hodně jídla a piknikové koše. Ale také přátele a dobrou náladu při posezení v přírodě nebo na zahradě.

Je nám potěšením, že vám zde můžeme představit proutěné piknikové koše Cilio. Jedny z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších na našem trhu.

 

Šampión první.

Jedničkou mezi piknikovými koši Cilio je Como. Tmavě hnědý koš s plnou výbavou pro 4 osoby, termotaškou a podšívkou v letních barvách. Sklenice a talíře drží hnědé pásky ze syntetické kůže. Příbory jsou přichyceny textilií. Termotaška je pevně zabudovaná a zapíná se na klasický zip. Koš je středně těžký a je vhodný pro přenášení muži.

COMOLAST

 

 

Druhé místo patří koši Ascona rovněž z proutí.

Výhodou piknikového koše jsou 4 plátěné ubrousky navíc a také číšnický nůž s vývrtkou. Toto předchozí typ neobsahuje. V čem se však shodují je výbava pro 4 osoby a stejně řešená termotaška na potraviny. Příbory, sklenice a talíře drží na svém místě syntetické pásky ve světlé barvě. Koš Ascona má také navíc popruh přes rameno pro snadné přenášení.

 

ASCONANEW1

 

 

Abychom nezapomněli na zamilované páry.

Mandello je piknikovým košem pro dvě osoby s dostatečným prostorem na potraviny uvnitř. Obal koše je ze světlého proutí. Vnitřní výbava poskytuje maximální komfort při obědvání venku. Vedle příborů, sklenic, talířů, vývrtky a ubrousků obsahuje navíc také slánku a pepřenku. Pokrm si tak můžete dokořenit přímo na místě. Mandello je podstatně lehčí a přenášet ho můžete pomocí proutěného madla.

MandeloNEW1

 

Po vydatném jídle je čas na odpočinek.

Ten vám dopřeje deka na piknik Weekend ,která je ze spodní strany potažena gumou, což umožňuje použití i ve vlhké trávě. Deku můžete jednoduše složit do malého obdélníku.

 

DEKA1

 

Všechny koše na piknik naleznete zde

 

V případě zájmu vám koše zdarma zabalíme jako svatební nebo narozeninový dar.

Více o službě zde

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.