Zákaznická podpora: info@decoronline.cz

Katalytické lampy a luxusní vonné svíčky

Spřátelení milovníci designu,

Podzim klepe na dveře, dny se krátí a večer už v nejedné domácnosti hoří krby či svíčky – ti méně romantičtí pak zapalují sporáky. A právě tento všeobjímající* element ohně jsme se rozhodli akcentovat i my. Nově tak v nabídce naleznete krásné katalytické lampy a luxusní vonné svíčky. Svíčky jsou skvělým interiérovým doplňkem, stejně tak jako báječným dárkem. Vaše oblíbené aroma a plamen svíčky Vás potěší po dlouhém dni či kdykoli zpříjemní Vaší domácí atmosféru. Kompletní nabídka je zde: https://www.decoronline.cz/katalyticke-lampy-a-svicky/  

Vybrali jsme z nabídky tří prominentních výrobců:

ASHLEIGH & BURWOOD

Anglická společnost Ashleigh & Burwood LONDON již více než patnáct let vyrábí interiérové vůně a dělají to velice dobře. My jsme vybrali celou řadu jejich katalytických lamp, které mají potenciál pozvednout Vaši domácnost, například:

2233

SHISHI

Tato původně estonská firma úspěšně expanduje do celého světa se svým dokonalým květinovým aranžmá a související dekorací. My jsme pro začátek vybrali tři krásné bílé svíčky s čajovou, mošusovou a zázvorovou vůní. Ovšem jenom pro ilustraci, já píši čajovou, ve skutečnosti jde ale o hrubé zjednodušení: mistři vůní namíchali kombinaci vůně bílého čaje, svěžích citrusových tónů, bergamotu a lehkého nádechu jasmínu spolu se sladkým podtónem květů fialek a santalového dřeva pro zjemnění a dodání šarmu:

44 

MÖVE

Luxusní vonné svíčky Möve - Cosmopolitan patří k designovým kouskům z dílny Michaela Ungerera, designéra této značky. Například svíčky a difuzéry ve třech vůních Arabian Nights, Oriental Bazar a Cote d’Azur jsou baleny v kovově blyštivých zlatých, stříbrných a měděných barvách s luxusními krabičkami se stuhou. Jsou skvělým luxusním dárkem pro vaše blízké i skvělým firemním dárkem pro vaše obchodní partnery. V nabídce ale máme i jednodušší varianty, které také potěší. A nyní už ke konkrétním svíčkám:

556677

Doufáme, že Vás novinky potěšily a věděli jste, že kýchneme pokaždé, když si zapálíte novou svíčku od nás?

 

Na prokýchaný podzim,

Váš tým DecorOnline.cz

 

* slovem „všeobjímajícím“ rozhodně nepodporujeme nezodpovědné chování jako pálení záclon, kouření v posteli či flambování adventních věnců na vlněném ubruse po babičce – ovšem k ohořelému interiéru ve stylu slavné zdi Jana Saudka by se jistě hodily třeba svícny Georg Jensen – neváhejte nás kontaktovat :-)

 

Sledujte nás!

blog bydlení

DecorOnline.cz - buďte doma ve svém světě