Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Multifunkční UV sterilizátor - WD Lifestyle

Kód: WD562
Značka: WD Lifestyle
1 298 Kč 1 073 Kč bez DPH
Dostupnost - Září 2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Italská značka WD Lifestyle přináší vychytaný UV sterilizátor, který je navíc multifunkční a nabízí široké využití v domácnosti. Mobilní telefon nosíme stále s sebou, většinou ho používáme po celý den, a proto je vystaven stejným nečistotám, jako naše ruce. Na rozdíl od telefonu si ovšem ruce myjeme několikrát denně a udržujeme se tak v bezpečí před vnějšími vlivy.

S tímto elegantním sterilizátorem, který za 5 minut zabije až 99,9 bakterií, si můžete smartphone nejen vyčistit, ale k tomu ještě bezdrátově nabít. Do jeho útrob se navíc dá vložit kromě telefonu spoustu dalších věcí: klíče, kartáček na zuby, prstýnky, nebo třeba rouška, kterou můžete mít po každém nasazení perfektně sterilní a vhodnou k použití.

A aby toho nebylo málo, je tento bílý elegán vybaven ještě aromatickým difuzorem, kterým rozptyluje éterické oleje do svého okolí. Nechte tento extrémně šikovný produkt provonět vaši domácnost a dopřejte si každý den sterilní čistotu, která, zejména v dnešní době, znamená půl zdraví.

 

Odkazy:
O značce WD Lifestyle ZDE.
Produkty WD Lifestyle ZDE.

Doplňkové parametry

Kategorie: Na cesty a nákupy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: