Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Čistič a zvlhčovač vzduchu George - G-005 - Stadler Form

Kód: STD101857-1
Značka: Stadler Form
7 490 Kč 6 190 Kč bez DPH
Na objednávku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud si vyberete jako svého spolubydlícího pračku vzduchu George, můžete si gratulovat. George se totiž postará o váš vzduch s maximální péčí. Že vám pojem pračka vzduchu nic neříká? Jde o přístroj určený ke komplexní péči o vzduch v interiéru, který jej nejen dokonale zvlhčí, ale také vyčistí od nebezpečných nečistot, které by ve vzduchu jinak kolovali a ohrožovali vaše zdraví. Jde zejména o bakterie, roztoče nebo plísně, které mohou při vniknutí do plic způsobit celou řadu zdravotních komplikací. Velkou úlevu přináší George i alergikům, protože díky neustálému otáčení filtračních disků ve vodě ze vzduchu odstraní i pyly a nebezpečný jemný prach. A když potřebujete disky umýt od nachytaných nečistot, stačí je vyjmout z přístroje a vložit do myčky nádobí, která si s posbíraným nepořádkem snadno poradí a disky jsou pak jako nové. Ručně omyvatelný je také jemný předfiltr, který zachytává větší částice, jako chuchvalce prachu nebo zvířecí chlupy. Snadnější už to prostě být nemůže.

George je ale také velmi výkonný zvlhčovač vzduchu, který zajistí čistý a ideálně vlhký vzduch v místnostech o velikosti až 60 m2. Nastavte si díky přesnému hydrostatu cílovou hodnotu vlhkosti (40 – 55 %), nebo jej nechte pracovat kontinuálně, dokud mu nedojde voda. Pokud má George nádrž prázdnou, vypne se a upozorní vás pomocí LED diody na displeji. George je velmi ohleduplný spolubydlící. Nejen, že má stmívatelný displej a je velmi tichým společníkem s hlučností od 27 dB, takže ho klidně můžete používat i v ložnici. Zároveň je totiž úchvatně úsporný, a to zejména při automatickém režimu, kdy reguluje výkon na základě rozdílu mezi aktuální a cílovou hodnotou vlhkosti v místnosti. Dokonalý vzduch a úspora peněz, co víc si přát? Mít možnost přidání aroma esencí? Ano, i to George – čistička, zvlčovač vzduchu a aroma difuzér v jednom – umí, takže si domov můžete provonět přesně podle sebe.

Čistička a zvlhčovač vzduchu v jednom

Pračka vzduchu George je kombinovaný přístroj, který vzduch nejen dokonale zvlhčí, ale také jej vyčistí od nečistot, a to díky speciálním otočným diskům, které zachycují prach, pyly, plísně a další alergeny a nebezpečné částice pro lidské zdraví.

Snadná údržba

Jsou otočné disky znečištěné od zachycených nečistot? Nebojte, nečeká vás otravné drhnutí kartáčem. Disky totiž můžete z přístroje snadno vyjmout a dát je umýt do vaší myčky. Ušetříte tak nejen vodu, ale také svoje nervy.

Mocný výkon, minimálná spotřeba energie

George klame tělem. Jeho rozměry jsou malé, ale díky pěti desítkám speciálních disků dokáže spolehlivě obsloužit místnost o velikosti až 60m2, Navíc díky unikátní technologii adaptivního zvlhčování maximálně šetří spotřebu energie a tím i vaši peněženku.

Vysoce přesný hydrostat

Díky velmi přesnému hydrostatu si můžete snadno nastavit cílovou hodnotu vlhkosti vzduchu v rozmezí 45 – 60 %. A v případě potřeby můžete zapnout kontinuální režim, takže George bude pracovat, dokud mu nedojde voda, pak se díky pojistce sám vypne.

Ideální parťák do ložnice

George je skvělým parťákem hlavně do ložnice. Jeho hlučnost totiž začíná už na 27 dB. Vypnout navíc můžete i podsvícení displeje, takže si můžete dopřát zasloužený odpočinek a dokonalý vzduchu najednou.

Provoňte svůj domov

Kromě funkce čištění a zvlhčování vzduchu má George ještě jednu skvělou vychytávku. Můžete do něj přidat svou oblíbenou esenciální vůni, se kterou si doma vytvoříte příjemnou atmosféru.

Technická specifikace

Systém Pračka vzduchu
Výkon (max.) 400 g/h
Pro místnosti (max.) 60 m² / 150 m³
Počet rychlostí 4
Spotřeba energie 3 - 23 W
Rozměry (š x v x h) 315 x 418 x 215 mm
Hmotnost 5.1 kg
Objem nádoby na vodu 3.2 litru
Hlučnost 27 – 48 dB(A)

Vlastnosti přístroje

  • Adaptivní zvlhčování™
  • Hydrostat
  • Auto režim
  • Energeticky úsporný
  • Stmívatelné LED diody
  • Možnost přidání aroma esence
  • Základna a disky omyvatelné v myčce nádobí
  • Čistící režim
  • Omyvatelný vzduchový filtr

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky vzduchu
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: