Časté dotazy (FAQ)

 

Objednávky:

 

Za jak dlouho mi zboží přijde?

Skladové položky odesíláme nejpozději druhý den od obdržení objednávky. V případě zboží na objednávku trvá doručení od 1 do 4 týdnů dle jednotlivých výrobců. 

Co když mi přijde zboží rozbité?

Na našem eshopu se toto stává v 1 z 1000 případů. I když je to časově náročné, zboží před odesláním důkladně kontrolujeme. Pokud by k tomu však došlo, kontaktujte nás a my zašleme pro zboží kurýra přepravní společnosti, abyste neměli s odesláním žádnou práci. Pokud vám přijde zjevně poškozený balík od České pošty, je potřeba jej přijmout s výhradou nebo do 2 pracovních dnů reklamovat přímo na libovolné pobočce pošty. Případně nám zašlete zboží na adresu: Štěchovická 1902/7, 100 00 Praha. Po vzájemné domluvě vám buď objednáme zboží nové nebo vrátíme peníze. 

Jak dlouho mám na vrácení zboží?

Ze zákona 14 dní. "Zákon" DecorOnline však prodlužuje tuto lhůtu na celých 30 dní! Jsme také jen lidé a proto pochopíme, když se nevejdete ani do lhůty 30 dnů. V tomto případě nás prosím kontaktujte na telefonní číslo +420 602 154 224. Pokud bude zboží v pořádku a s originálním obalem, můžete nám jej vrátit i déle. Peníze vracíme zpět na účet nejdéle do 24 hodin!

Kde najdu ceny dopravy a platby zboží?

V naší přehledné tabulce naleznete všechny potřebné informace. Tabulka zde >>

Obchodní podmínky máte?

Ano. Jednoduché, přehledné, žádné složité výrazy. Můžete si je přečíst zde >>

A co reklamace?

Reklamace podléhají našemu reklamačnímu řádu. Zde >>

 

PRODUKTY:

 

Je zboží opravdu tak krásné jako na fotografiích?

Ano! A často ještě krásnější! V naší nabídce naleznete skutečně to nejlepší z evropských doplňků do bytu. Pokud již máte některý z našich produktů doma, jistě víte, že kvalita je opravdu špičková.

 

 

 Přidejte se k nám!

luxusní bytové doplňky luxusní dekorace do domu nadčasové doplňky do interiéru

DecorOnline.cz - buďte doma ve svém světě

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.