Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Keramický květináč s miskou TERRA, velký - Georg Jensen

Kód: 10017657
Značka: Georg Jensen
2 698 Kč 2 230 Kč bez DPH
Na objednávku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolekcí Terra se dánská firma Georg Jensen vrhla na vytváření stylových designových nádob a dalších přidružených doplňků k pěstování květin, jejichž ztvárnění obrací standardní tvar květináče vzhůru nohama, díky čemuž se docílí kromě originálního vzhledu také získání většího prostoru pro rozvoj kořenů.

Větší terakotový květináč s nerezovým logem Georg Jensen vznikl ve spolupráci s norskou firmou Snøhetta, jež má bohaté zkušenosti s tvorbou stylových doplňků do interiéru, a patří k jedněm z nejvyhlášenějších designových studií na celém světě. Svojí kreativitu v ní uplatňují nejen designéři, ale také grafici a architekti, takže výsledná díla jsou kombinací tvořivého dialogu několika různých profesí. Produkty tak díky tomu skvěle fungují na vícero úrovních: v první řadě jako používaný předmět – doplněk domácnosti, ale také jako čisté umělecké dílo – vizuální prvek, bez praktického využití, sloužící pouze k vyjádření umělcova tvůrčího záměru.

Zajímavé multižánrovosti kolekce Terra je dosaženo pod hlavičkou skandinávského designu s jeho strohou jednoduchostí a vizuální čistotou, pro kterou si ho zamilovali zákazníci po celém světě.

 

Odkazy:
O značce Georg Jensen ZDE.
Produkty Georg Jensen ZDE.

Doplňkové parametry

Kategorie: Designové květináče
Záruka: 2 roky
Materiál: Zrcadlově leštěná nerezová ocel, terakota
Průměr (cm): 22.8
Výška (cm): 18

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: