VÁŽENÍ KLIENTI, ZBOŽÍ SKLADEM (ZELENĚ) STIHNEME DODAT POD STROMEČEK. U OSTATNÍCH POLOŽEK TO PRO VÁS VŽDY INDIVIDUÁLNĚ OVĚŘÍME NA VAŠI ŽÁDOST.

Dávkovače mýdla Brabantia

 

Hygiena je důležitá.

Co je však důležité v případě dávkovačů na tekuté mýdlo, je především dlouhá životnost a skvělý vzhled. Proto máme radost, že vám můžeme nabídnou to nejlepší od obojího. Nově si u nás můžete totiž zakoupit dávkovače tekutého mýdla od holandské značky Brabantia se zárukou celých 10 let.

 

V naší nabídce nově naleznete 4 stylové dávkovače na mýdlo z velmi kvalitní oceli a precizně zpracovanou pumpičkou.

 

Červená varianta doslova hýří kolem sebe energií a její umístění do koupelny je skvělým řešením pro všechny, kterým nedělá ranní vstávání dobře. Energická barva vám dopomůže se správně "nakopnout" a začít den naplno

CERVENY DAVKOVAC2

 

Pokud dáváte přednost spíše eleganci a nadčasovému stylu, je pro vás jako stvořený dávkovač v provedení metalické-mátové barvy. Moderní provedení vás mile překvapí.

METALICKY DAVKOVAC2

 

Zakoupit si můžete také bílou variantu, která působí čistým a rovněž velmi elegantním dojmem. Do vaší moderní koupelny skvěle zapadne barvou i tvarem.

BILY4

 

To nejlepší nakonec. Brabantia dávkovač tekutého mýdla ze speciální směsi oceli (FFP), která na svém povrchu nezanechává otisky prstů. Dávkovač je tak stále čistý.

3

 

Všechny dávkovače mýdla jsou velmi kvalitní a navržená tak, aby sloužili co nejdéle a stále naplno. I tak není na škodu věnovat pozornost pravidelné údržbě pumpičky dávkovače. Před každým doplněním doporučujeme nalít do dávkovače teplou vodu a párkrát stisknout pumpičku. Mechanismus se tímto vyčistí a bude stále jako nový.

 

DecorOnline.cz - buďte doma ve svém světě

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.