Interiérové sošky koní

 

Jako živé a dokonale zpracované!

 

Ano, sošky od holandské značky Clayre & Eef jsou skutečně krásnou dekorací do vašeho interiéru. A nyní si na DecorOnline můžete objednávat z široké nabídky zvířecích sošek, kterým dominují krásně sošky koní z pryskyřičné směsi - polyresinu.

 

První novinkou je tato soška koně v hnědé barvě. Krásně stavěný hřebec zde naplno předvádí svou krásu a dominanci na obdélníkovém podstavci. Jedná se o poměrně velkou a výraznou sošku s rozměry 50 x 15 x 52 cm.

KUN1OREZ

 

Druhu novinkou je tento šedý plnokrevník, který stojí rovněž na podstavci s vyvýšeným stupínkem. Jako přechozí soška je i tato vyrobena z velmi odolného polyresinu. Rozměry jsou o něco menší 37 x 15 x 50 cm, ale i tak je soška nepřehlédnutelnou ozdobou každé místnosti.

 

kun3

 

Připravili jsme pro vás také dvě sošky ve tvaru koňské hlavy. Tato malá v hnědá barvě zaujme především velmi detailním zpracováním. Uši, oči i hříva jsou jako opravdové a soška působí zcela věrohodným dojmem.

KUN5

 

Poslední soška je opravdu velmi originálním kouskem. Nádherný hřebec ustrojený ve vojenské uniformě v tmavě zelené barvě. Povrch sošky působí kovovým vzhledem, ačkoliv je celá vyrobená z polyresinu.

KUN7

 

 

DecorOnline.cz - buďte doma ve svém světě

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.