Chytré zahradní sušáky Brabantia

 

Sušte prádlo s Brabantií.

 

 Chceme vám zjednodušit život a ušetřit námahu při sušení prádla. Naštěstí pro nás máme mocného spojence. Tím spojencem je holandská značka Brabantia. Dlouhodobý leader ve výrobě zahradních sušáků z ušlechtilé oceli.

 

Nově si u nás můžete objednat dva typy zahradních sušáků. Jejich kvalita je špičková a použití překvapivě jednoduché a snadné. Prvním ze sušáků je Brabantia SmartLift. Rozkládací sušák se skvělými vlastnostmi. Podrobně vám ho nyní popíšeme společně s obrázky pro lepší představu o jeho unikátnosti.

 

Jednou z nejdůležitějších vlastností je kapacita sušení. Tu sušák SmartLift poskytuje nebývale velikou. Vnější šnůry jsou dlouhé 120 cm a můžete na nich sušit i deky nebo přehozy.

SMART6

 

Ideální pro sušení polštářů a dek.

SMART15

 

Neměně důležitá je také stabilita sušáku při silných poryvech větru. Ta je v případě sušáku SmartLift jištěna ocelovým kolíkem, který je zapuštěný v zemi v dostatečné hloubce, aby sušák vydržel nápor větru.

SMART9

 

Příliš se nenadřít je také důležité. V případě sušáku Smartlift to však nehrozí. Celý mechanismus je ovládaný jednoduchými tlačítky a pákami. Rozložení i složení zváldne každá křehká žena.

SMARTSET4

SMARTSET3

 

Jakmile dosušíte sušák jednoduše složíte a zapnete do pouzdra, které je zdarma součástí.

SMARTSET1

 

 

Druhým způsobem může být nástěnný sušák Brabantia Wall Fix. Prostorově méně náročná varianta, nicméně stejně efektivní a ještě o něco více praktická.

 

I zde je kapacita sušení velmi dobrá. Šnůry jsou jako u předchozí varianty 120 cm dlouhé a umožňují zavěšení rozměrnějších kusů oblečení nebo bytového textilu.

WALLMATT3

 

Zde je stabilita více než stoprocentní. Díky přidělání na zeď domu sušák drží extrémní silou.

WALLMATT8

 

 

Obsluhu zvládne každý. Stačí jen stisknout tlačítko a sušák vytáhnout. A to je opravdu vše. Ocelové pouzdro zajistí, že se sušák nepoškodí ani neušpiní.

WALLMATTSET1

 

Kategorie zahradních sušáků - zde

 

Značka Brabantia vsadila na jedinou kartu. Tou je špičková kvalita a bezprostřední funkčnost všech produktů, které vyrábí.

 

 

DecorOnline.cz - buďte doma ve svém světě

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.