Informace o vánočním provozu naleznete na adrese www.decoronline.cz/vanocni-provoz/
Zákaznická podpora: info@decoronline.cz

Děti je milují, dospělí nalepují

 

Dětský pokoj je kouzelné místo plné fantazie a pohádek.

Odehrávají se zde první krůčky, seznamování se s hračkami a později také učení prvních písmen a číslic.

Aby království vašich ratolestí bylo místem, kam se budou vždy těšit, je dobré věnovat pozornost také výzdobě a dekorování pokoje. Vedle barevných kostek, polštářů a koberců jsou zde také dětské nalepovací hodiny Clocker.

Hodiny, které představují hravé delfíny, sovičky, lachtany a také nalepovací hodiny a metr zároveň. Měření výšky svých ratolestí tak můžete spojit s užitečnou funkcí hodin Clocker.

 

Pojďme se nyní podívat na jednotlivé motivy.

 

Animal Chart jsou hodiny a metr zároveň. Slon, kůň, pes, žirafa, a opička stojí na sobě a sahají až k samotnému vrcholu, kde je umístěný ciferník. Měřit s nimi můžete až do výšky 120 cm. Velkou výhodou je také, že si hodiny můžete vybrat ve vlastní barvě. Je zde také možnost výběru černého nebo bílého ciferníku s bílými či černými ručičkami. Zdarma pro vás připravíme barevné návrhy hodin přesně podle barev pokoje a stěn. Kontaktujte nás a do 24 hodin máte návrhy v emailu. 

ANIMALSET2

 

Další ze zvířecí party je neposedná žabka Frog. Veliké oči na vás neustále koukají ze stěny, kde jsou hodiny nalepené. Místo pravého oka je umístěný ciferník s kvalitním strojkem Quartz, na který je radost pohledět. Žabka je velmi oblíbená a zejména malé děti ji doslova milují.

Untitled-14

 

O stále dobrou zábavu se spolehlivě postará Crazy Horse. Nalepovací koník, který je neustále naplno vyřehtaný. Veliká hlava doplněná o ciferník, působí vzhledem k malému tělu až komicky. Hodiny se nalepují snadno a na stěně dobře drží. K balení obdržíte také zkušební samolepku ve tvaru vlaštovky.

CRAZYSET2

 

Whale je veselá velryba, neustále vyfukující vzduch a vodu. Stejně jako ostatní zvířecí kamarádi ukazuje přesný čas a zároveň pomáhá poznávat jednotlivá zvířátka od útlého věku. Za jednoduché nalepení na zeď a výbornou přilnavost vděčí velryba kvalitní samolepce z měkčeného PVC Oracal Wallart.

WHALE2

 

Dalším motivem dětských nalepovacích hodin je tento chytrý delfín. Je ho elegantní tělo a chuť si hrát s hodinovým ciferníkem potěší malé i velké. Je jen na vás, jakou barvu samolepky a ciferníku si zvolíte. Delfínovi sluší světlé odstíny modré, ale i sytější barvy.

DOLSET2

 

Všichni zvířecí kamarádi se na vás už moc těší. A nezapomeňte, že je můžete mít v libovolných barevných variacích.