Zákaznická podpora: info@decoronline.cz

Svět Philippi

 

Rok 1992, německý Hamburk.

 

Jan Philippi, obratný obchodník a muž, jehož vždy zajímal design a nadčasové pojetí bydlení, otevírá v centru Hamburku své první dvě prodejny. V té době ještě nejspíš netušil, jak věhlasnou a žádanou značku vybuduje.

 

Nůž na dopisy Paco byl vůbec prvním produktem Philippi. Do dnešní doby se ho prodalo přes 100.000 kusů po celém světě. Jedná se také o velmi kopírovaný produkt, nicméně originál je jen jeden. Posuďte sami.

PACOLAST

 

Jak šel čas, firma chrlila jede designový skvost za druhým a její obliba neustále rostla. V roce 2002 byl veřejnosti představen Philippi Globus, jehož lesk a krása zbořila všechny dosavadní představy o puzzle.

GLOB2Jan Philippi sbíral stále více ocenění za design na světových veletrzích a výstavách. Tvrdá rána pro konkurenci pak přišla v roce 2006, kdy byla představena luxusní mísa na ovoce Cocoon. Mísa se okamžitě stala bestsellerem a velmi žádaným doplňkem do kuchyní napříč světem.

 

COCONLAST

 

V ocelových továrnách v Německu však nepolevili a roku 2008 se Philippi stalo opět středem pozornosti díky kolekci Angelo, která svým nezaměnitelným rukopisem opět vybočila z řady.

 

ANGSET1

 

Rok 2008 se nesl v duchu hřejivého tepla a domácí pohody. Olejová lampa Fire byla dalším kladivem na hřebík. Její vyvážený vzhled a ideální rozměry doháněla konkurence jen velmi těžko.

 

FIREOPT

 

To nejlepší mělo však teprve přijít. Do boje byl povolán odborník na jméno vzatý. Profesor Andreas Ostwald přišel se zcela unikátním kouskem. Tím kouskem byly stolní hodiny Orbit. Jejich výjimečný vzhled, který sklidil mnoho ocenění, však v sobě skrýval mnohem větší trumf. Hodin Orbit totiž nejsou poháněny baterií. Jejich kónický tvar mu vnukl myšlenku, která nemá ve světě hodiny obdoby. Malá ocelová kulička kutálející se po obvodu pomalu otáčí hodinami a postupnou změnou polohy ukazuje aktuální čas.

ORB1

Svojí dominanci pak Philippi podtrhlo luxusní vázou Omega o jejíž bezchybný design se postaral Leon Win, mladý a nadějný návrhář s citem pro detail a nevšednost.

OMEGA2

 Toť ve zkratce průvodce ledově chladným světem Philippi. Kompletní nabídku produktů naleznete zde.

 

Pokud se ptáte, proč toto zboží nakupovat na DecorOnline, odpověď je jednoduchá. Víme o Philippi nejvíce na trhu a na jeho prodej jsme také nejvíce zaměření.