Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Interaktivní náhledy produktů

Vážení zákazníci,

víme, že vybrat si zboží jen z obrázku může být složité. Potřebujete si výrobek prohlédnout ze všech stran? Chcete se podívat na detaily? Využijte možnost interaktivního náhledu kolem dokola (360°).

Náhledy jsou dostupné v popisku u produktů, které jsou označeny fialovou ikonou s číslem 360°. Postupně přidáváme náhledy ke všem produktům. První značka, kterou jsme vybrali pro náhledy, je náš exkluzivní dodavatel Nambé. Všechny produkty s tímto náhledem naleznete ve speciální sekci.

Náhled 360° se chová v každém prohlížeči maličko jinak. Podívejte se na videonávod s popisem, jak s náhledem otáčet.

Na mobilním telefonu s nám pracujte, jak jste zvyklí. Přiložte na náhled prst a táhněte prstem zleva doprava a opačně, obrázek se bude otáčet spolu s pohybem vašeho prstu po displeji.

mobil

Na počítači nebo notebooku použijte kurzor myši. Klikněte (levým tlačítkem nebo touchpadem) na náhled, prst dále držte na myši / touchpadu a přejíždějte zleva doprava a opačně. Obrázek se bude s pohybem myši otáčet.

pc

 

V případě, že vám náhledy nefungují nebo máte jakékoliv jiné potíže při jejich používání, neváhejte nás kontaktovat.

 

 

Sledujte nás!

blog bydlení instagram_decoronline

DECORonline.cz - buďte doma ve svém světě

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení