Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Showroom Praha 5, Anděl

Po několika letech působení na českém a slovenském trhu jsme se v roce 2019 rozhodli otevřít v Praze showroom. Stále více jste se na nás obraceli s prosbou, zda byste si produkty mohli prohlédnout osobně a skladové prostory pro tuto službu nebyly ideální.

Věděli jsme, že showroom musí být na Praze 5 Anděl. Je to velmi dobře dostupná lokalita pro Vás a také výhodná pro nás (kousek od showroomu mají naše děti školu a školku :-) ).

Hledali jsme prostor, kde bychom mohli nejen prezentovat naše produkty, ale i pracovat. Prostor, který byste měli snadno dostupný. Prostor, kde se budete cítit jako doma. Podařilo se a to i díky velmi příjemné a profesionální spolupráci s designérkou Patrícii Madarovou, která nám showroom pomohla vybudovat.

A na co se u náš můžete těšit? Milujete-li český design a práci, tak zde máme vystavenou kuchyň a stůl od Kohoutek Old Wood či sklo od Lukáše Houdka. Jsou to krásně zpracované kousky a řemeslná zručnost těchto pánů nás nepřestává udivovat. Najdete tu designové kousky od věhlasných značek jako jsou Georg Jensen, Nambé či Phillippi.

Ručně ohýbaný nerez, litý kov či další moderní technologie ve spojení s ruční výrobou dávají vzniknout krásným vázám, mísám a celé řadě dalších interiérových předmětů, které si u nás můžete osobně prohlédnout a „osahat“. Ale podívat se např. můžete i na velikost či barvy tolik oblíbených Chilly’s bottles. A v neposlední řadě se samozřejmě můžete těšit na dobrou kávu!

Pokud k nám chcete vyrazit, tak nám prosím zavolejte. Jsme tu každý den, ale občas musíme zaběhnout za našimi klienty a neradi bychom, abyste narazili na zavřené dveře.

Veškeré zboží označené na webu ikonkou „showroom“ je u nás na Andělu vystavené.

Moc se na Vás těšíme! Cestu k nám naleznete v kontaktech.

Váš tým Decor Online