WhatsApp a Viber - nové možnosti vzájemné komunikace

Vážení zákazníci, občas se stane, že se chcete na něco zeptat... Píšete nám emaily, voláte a nyní bychom Vám chtěli komunikaci s námi ještě více usnadnit a zpříjemnit!

Nově s námi můžete komunikovat prostřednictvím WhatsAppu nebo Viberu. Přidejte si nás do svých kontaktů a usnadněte si tak komunikaci s námi!

K zastižení jsme na telefonním čísle +420 774 124 959. Bonusem je i to, že pokud máme zboží skladem, můžeme Vám poslat i reálnou fotku produktu a využívat tak tyto komunikační nástroje naplno!

Co je to Whatsapp?

WhatsApp je multimediální komunikační aplikací pro mobilní zařízení, který je k dispozici zdarma pro mnoho platforem - iOS (iPhone), Android a dále se rozšiřuje i do počítačů. Pokud nám tedy napíšete na WhatsApp, snadno zjistíte, že jsme zprávu obdrželi, kdy jsme zprávu přečetli a jak dlouho nám pak trvá odepsat ... Z těchto důvodů si můžete být jistí, že dlouho to opravdu nebude ;-) WhatsApp je k dispozici zdarma jak pro iOS, tak pro Android. Stahovat můžete zde.

Co je to viber?

Viber je vesměs to samé co WhatsApp - multimediální komunikační aplikace pro mobilní zařízení, teblety, počítače atd. Vše záleží poté na Vaší preferenci, jakou komunikační aplikaci budete využívat. Stahovat Viber můžete zde.

whatsapp-decoronlineviber2-2

 

Tak na shledanou na WhatsAppu a Viberu :-)

Martin, DecorOnline.cz

 

P.S. koukněte na náš Instagram (odkaz v ikoně níže), kde uvidíte spousty designové inspirace...

 

Sledujte nás!

blog bydlení instagram_decoronline

DecorOnline.cz - buďte doma ve svém světě