Chytré využití prostoru v koupelně

 

Malá vs velká koupelna

Zatímco někteří z nás řeší v koupelně neustálý nedostatek prostoru, druhá skupina ho má naopak tolik, že také neví, jak ho efektivně využít. V dnešním článku se podíváme, jak co nejlépe využít každý centimetr v koupelně bez ohledu na její rozlohu.

 

Umístění odpadkového koše

Pokud v koupelně využíváte koš na odpadky, jeho umístění závisí na celkové ploše vaší koupelny. V prostorných koupelnách si můžete dovolit umístiti koš do prostoru nebo vedle vany.

MATA4

Přejít na odpadkové koše >>

 

Pokud má vaše koupelna menší rozměry, můžete odpadkový koš chytře přidělat na stěnu. Tím ušetříte důležité místo na podlaze, které je potřeba pro bezproblémový pohyb v koupelně.

TOUCHBINLESKSET1

Přejít na odpadkové koše >>

 

Špinavé prádlo do koše nebo tašky?

Do velké koupelny si můžete dovolit umístit velký koš na prádlo o objemu až 60 litrů.Jako třeba tento na obrázku.

BILAKOREK5

Přejít na koše na prádlo >>

 

Pro maximální úsporu místa se zde nabízí v současné době velmi rozšířená možnost použití tašek na prádlo. Ty se dají zpravidla úplně složit nebo zavěsit. Můžete je tedy ponechat přímo v koupelně nebo jednoduše pověsit či složit do skříně. 

MATA6

Přejít na tašky na prádlo >>

 

Kam se sušákem na prádlo?

Sušit prádlo v přímo v koupelně vyžaduje mnoho prostoru. V panelákovém bytě je to zpravidla nemožné. Pokud bydlíte v rodinném domě a přesto vaše koupelna nepatří mezi největší, využijte moderní sušáky, které jsou orientované spíše do výšky a dokonale skladné.

TOWERMETAL2

Sušák na prádlo Brabantia Tower >>

 

Pro skladování sušáku v koupelně vybírejte vždy zcela skladnou variantu. Vedle koupelnové skříňky nebo pračky nalezne spolehlivě své místo také váš sušák.

TOWERMETAL8

 

>> Inspirujte se při zařizování své koupelny <<

 

Sledujte nás:

1  6

DecorOnline.cz - buďte doma ve svém světě

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.