Informace o vánočním provozu naleznete na adrese www.decoronline.cz/vanocni-provoz/
Zákaznická podpora: info@decoronline.cz

Který svícen je ten pravý?

 

Není nad kouzlo přírodního osvětlení

Pohled na hřejivý plamem vždy potěší naší mysl a zahřeje na srdci. Příjemná energie, která se přenáší do prostoru prostřednictvím svíček je skvělým zpestřením letních nebo dlouhých zimních večerů. 

Svíčky je nutné někam umístit a to dává prostor a příležitost svícnům. Na čajové, vysoké nebo tlusté svíčky. Nízké, vysoké, skládací i ohebné. Možnosti jsou skutečně široké a je jen na vás, které z nich dáte prostor.

 

Jaký svícen tedy vybrat?

Pokud hledáte svícen, který vám poskytne především dostatek světla, zvolte svícen na vysoké svíčky. Vyšší pozice zapálených svíček osvětlí i tmavší kouty nízko u země. Čím více svíček zapálíte, tím více světla se vám dostane.

BOW3

Foto: luxusní svícen Philippi Bow - k nahlédnutí zde

 

Další variantou, která poskytuje dostatek světla je použití více čajových svíček najednou. Opět platí, že čím více jich zapálíte, tím více světla bude v místnosti. Pokud chcete osvětlit jen konkrétní část místnosti, použijte svícny s čajovými svíčkami blízko u sebe v daném místě. Pokud chcete rovnoměrně osvětlit celou místnost, rozmístěte svícny pravidelně po celé místnosti. 

LIGHTBIG1

Foto: tvarovatelný svícen Philippi Light by Light

 

Čajové svíčky mohou posloužit také jako schodištní osvětlení. To je vhodné zejména v rodinných domech, kde je často zapotřebí orientační osvětlení, které nás ve tmě navede správným směrem.

LIGHTBALL3

 Foto: svícen Philippi LightBall

 

Možné je také přisvětlení polic pomocí svícnu s čajovou svíčkou. Zde je však potřeba dbát zvýšené opatrnosti a pozornosti při výběru svícnu. Při umístění blíže ke dřevu nebo knihám by měl být svícen opatřený ochranným krytem.

LIGHTBALL2

Foto: svícen Philippi LightBall

 

Svícny mohou plnit také jen dekorativní a náladu zlepšující funkci. Existují dokonce svícny, které doplňuje skleněná nádoba na vonné esence. Ideální pro večerní relax po těžkém dnu.

ARENALAST2

Foto: svícen Philippi Arena - k nahlédnutí zde

 

 

Sledujte nás:

1

DecorOnline.cz - buďte doma ve svém světě