Chytrá organizace v kuchyni

 

Každá žena s ním občas zápasí

Řeč je o pracovním prostoru v kuchyni. Místem, kde se odehrává to nejdůležitější, příprava jídla. Naštěstí existují chytré a inteligentní způsoby, jak využít místo co nejefektivněji. Jak by řekl klasik, je prostor a prostor.

 

Pojďme se tedy podívat, jaké jsou možnosti a která z nich je nejefektivnější. Šetřit místo v kuchyni můžete dvěma způsoby. Tím prvním je ne příliš šťastné řešení ukládání kuchyňských pomůcek do skříněk a šuplíků, kde jsou sice dobře uschované, ale ne po ruce, když je rychle potřeba. Druhé řešení je řešení moderní a praktické ženy. Jedná se o kombinaci závěsných lišt a systémů, které poskytují mnoho způsobů, jak se s nedostatkem prostoru vypořádat.

 

Závěsná lišta - nejlepší přítel kuchyňských nástrojů

Klasické uspořádání nad pracovní deskou je nejvíce praktické. Vše potřebné máte snadno na dosah kdykoliv potřebujete. Toto úhledné a moderní řešení zapadne do moderní i klasické kuchyně.

LISTA11 - kopie

Foto: závěsná lišta Brabantia Wall Rail - k náhlédnutí zde

 

WALLPOP1

Foto: závěsná lišta Brabantia Wall Rail - k náhlédnutí zde

 

Kam s kuchařkou nebo kuchyňskou váhou

Pokud vaříte často nové recepty, které ještě neznáte zpaměti, nabízí se řešení mít kuchařku ve výšce očí přímo nad varnou deskou. Jak na to? Jednoduše. Stačí použít kuchyňkou lištu, přidělat jí nad pracovní plochu a pomocí držáku umístit kuchařku tak, abyste do ní mohl jednoduše nahlédnout. Držák také poslouží k odkládání kuchyňské váhy.

VAHA+KUCHARKA

Foto: závěsný držák Brabantia na kuchařku nebo kuchyňkou váhu - k nahlédnutí zde

 

Kapsle Nesspresa® a papírové role na dosah ruky

Vaše oblíbené kávové kapsle stačí jednoduše zavěsit nad pracovní desku. To vám dá skvělý přehled o zásobách a už se vám nestane, že by vám káva nečekaně došla. Pokud byste kávou během přípravy ušpinili pracovní desku, máte opět po ruce také papírové role, pomocí kterých jen setřete nepořádek

Photo3

Foto: závěsný držák Brabantia na kapsle Nespresso® - k nahlédnutí zde

 

Držáky i lišty vábí renomované značka Brabantia z Holandska. K výrobě byla použita ušlechtilá nerezová ocel v prvotřídní kvalitě. Ocel nikdy nerezaví a v kuchyni vypadá skvěle. Možností je velmi mnoho - všechny chytré systémy pro  skvělou organizaci v kuchyni naleznete zde.

 

Sledujte nás:

1  6

DecorOnline.cz - buďte doma ve svém světě

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.