Informace o vánočním provozu naleznete na adrese www.decoronline.cz/vanocni-provoz/
Zákaznická podpora: info@decoronline.cz

Složení a údržba lustrů Vita 1. díl

 

Jednodušeji to nešlo

Pořídil jste si některý z designový ch lustrů od dánské značky Vita a váháte s jeho složením a údržbou? Ačkoliv máme u každého z lustrů video, jak ho složit a udržovat čistý, raději tomu věnujeme ještě 2 samostané články. Dnes se podíváme na nejoblíbenější modely Silvia, Conia a Eos.

 

Nejdříve Šišky

Začneme lustry Vita Silvia a Conia, které svým tvarem imitují borovicové šišky. Lustr vám přijde v extra tenké stylové krabici rozložený na několik částí. jeho složení zabere maximálně 15 minut vašeho času. Nejlepší ukázka je vždy ta z praxe a proto vám přikládáme video postupy na složení:

 

Složení lustru Vita Silvia >>

 

Složení lustru Vita Conia >>

 

Údržba:

Lustry Silvia i Conia jsou celé z polykarbonátu. Jedná se o velmi hladký neporézní materiál. K údržbě poslouží nejlépe navlhčený hadřík. Postačí jen obyčejná voda, není potřeba používat chemické přípravky.

 

Výsledek stojí za to!

lustr šiška

lustry vita

 

 

Jak na lustry Eos

Svítidla Vita Eos jsou vyrobené z pravého husího peří. To je výhradně ručně vkládané do speciálních nástavců z papíru. Tato svítidla obdržíte již téměř složená. Stačí pouze přidělat objímku s kabelem a lustr je připravený k zavěšení.

 

Složení lustru Vita Eos >>

 

Údržba:

Úplnému zachytávání prachu na jemná peříčka zabránit nelze. Proto je dobré jednou za čas věnovat lustru náležitou péči. řešení je však překvapivě snadné. Peříčka můžete jednoduše ofouknout fénem nebo vysavačem, který má funkci zpětného chodu, tedy foukání vzduchu ven. Použít můžete také vzduchový kompresor.

 

Náležitá péče se vám vrátí v podobě krásného lustru

lustr vita eos

luxusní lustr do interiéru

 

Zpět na svítidla >>

 

Sledujte nás:

1

DecorOnline.cz - buďte doma ve svém světě