VÁŽENÍ KLIENTI, ZBOŽÍ SKLADEM (ZELENĚ) STIHNEME DODAT POD STROMEČEK. U OSTATNÍCH POLOŽEK TO PRO VÁS VŽDY INDIVIDUÁLNĚ OVĚŘÍME NA VAŠI ŽÁDOST.

Vybíráme odpadkový koš do kuchyně 2. díl

 

Kam a jaký typ odpadkového koše umístit do kuchyně?

V minulém článku jsme se zabývali vhodnou volbou rozměrů a také objemu odpadkových košů. Vedle zmíněných parametrů je neméně důležité také umístění a sním související tvar koše. Obecně se můžeme držet pravidla, které říká, že čím menší je prostor kuchyně, tím důkladněji bychom umístění měli zvážit. 

 

Umístění do otevřeného prostoru

Velké otevřené kuchyně se přímo vybízejí k postavení koše vedle kuchyňské linky. Toto řešení má své výhody i nevýhody. Výhodou je maximální hygiena, kterou zajišťuje větší vzdálenost koše od pracovní plochy. Ta je na druhé straně i malou nevýhodou pokud potřebujete častěji vyhazovat zbytky jídla. V takovém případě je nejlepší řešení mít na pracovní desce podložku nebo nádobu do které odpad nashromáždíte a poté vyhodíte vše najednou.

odpadkový koš touch bin 60 l

 

Pro větší úsporu místa můžete zvolit odpadkový koš s plochými zády.

moderní odpadkový koš

 

Pro maximální úsporu místa

Můžete použít malý koš, který postavíte na pracovní desku nebo připevníte na zeď. To oceníte zejména na malém prostoru, kde doplníte vestavný koš ještě o malý. Vybrat si můžete mezi klasickým nebo více hygienickým klouzavým uzavíráním koše.

malý odpadkový koš

Zlatá střední cesta

Do středně velké kuchyně můžete umístit pedálový koš. Jeho rozměry nejsou tak velké jako u klasických velkých košů, nicméně poslouží stejně dobře.

odpadkové koše

 

 Přejít na odpadkové koše >>

 

Sledujte nás:

1  6

DecorOnline.cz - buďte doma ve svém světě

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.