Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Nerezová váza Cafu, střední - Georg Jensen

Kód: 3586357
Značka: Georg Jensen
3 728 Kč 3 081 Kč bez DPH
Na objednávku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Váza Cafu ve střední velikosti z kvalitní nerezové oceli svým úžasným vzhledem dokonale pasuje do moderních domácností. Aby také ne, když její výrobce dánská firma Georg Jensen stála se svojí dlouholetou tradicí za důležitými mezníky při formování designu 20. století až do podoby, ve které jej známe dnes a nechala v tomto odvětví nesmazatelnou stopu.

Váza od designérů Holmbäcka a Nordentofta je jasným reprezentantem zenového minimalismu, kdy každý tvar je pečlivě vybírán tak, aby souzněl s celkem a hlavně nevybočoval z předem zvolené koncepce k vytvoření maximálně pohodlného, až téměř dokonalého životního prostoru překypujícího pozitivní energií.

Minimalismus jako směr hlásá svojí filosofii o zachování nejnutnějších předmětů v životě k efektivnějšímu směřování pozornosti k duchovním záležitostem a jejich bohatému prožívání. Váza Cafu je navržená podle této zásady a její příjemný vzhled bude sloužit jako katalyzátor pro vaše kreativní nápady, kterým se můžete naplno věnovat bez toho, abyste byli v její přítomnosti něčím rušeni.

 

Odkazy:
O značce Georg Jensen ZDE.
Produkty Georg Jensen ZDE.

Doplňkové parametry

Kategorie: Designové ocelové vázy
Záruka: 2 roky
Barva: nerez
Materiál: nerezová ocel
Průměr: 148 mm
Výška: 216 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: