Novinky

OPINEL - První nůž OPINEL byl vyroben již v roce 1890. Od té doby se tato značka stala doslova kultem především díky svým zavíracím kapesním nožům. Ty tohoto francouzského výrobce proslavily svou mimořádnou kvalitou a jednoduchým osobitým designem. V současné době se po celém světě prodá každých 10 sekund jeden nůž OPINEL. Více o značce zde.

Thomas Rosenthal - Jméno Rosenthal voní kvalitou i luxusem. V německém Selbu tuto dnes světově proslulou firmu založil tajný rada Philipp Rosenthal a hned v roce 1879 jí dal do vínku to nejlepší tradice východoněmeckého centra porcelánu. Jeho syn vedl firmu až do 70. let dvacátého století a udělal z ní výjimečnou společnost, s níž spolupracovali přední výtvarníci, architekti a designéři. Více o značce zde.

MAUVIEL 1830 - V roce 1830 založil Ernst Mauviel v normandském městě Villedieu-les-Poeles manufakturu na výrobu měděného nádobí. Mauviel se již od svého počátku etabloval jako výrobce pro profe-sionály (vybavoval mj. i kuchyně Titanicu), ale právě pro svou kvalitu, výjimečné řemeslné zpra-cování a v neposlední řadě i skvělý design, se stal číslem jedna i pro nadšené domácí kuchaře. Více o značce zde.

 
795
10080179510080
Značky

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.