Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Kuchyňské spotřebiče

Kuchyňské spotřebiče

V troubě se vám připaluje nedělní pečínka, na sporáku zuřivě nadskakují pokličky, vaše sváteční polévka právě učinila objevnou cestu na rozžhavenou plotýnku, v jedné ruce zběsile hnětete těsto na makové buchty a druhou rukou ten mák teprve melete. Pod nohama se vám plete dítě, pes či kočka, případně všichni tři najednou. Vtom se rozezní zvonek, návštěva přichází, vám odchází poslední zbytky sil a příčetnosti a přemýšlíte, jestli radši začít dietu, nebo zaměstnat kuchařku.

Tak takhle ne! 

#ShowMore#

S našimi kuchyňskými spotřebiči bude kuchyň skutečně tím místem, jaké jste si při jejím navrhování představovali. Stane se oázou klidu i alchymistickou dílnou, kde vzniknou ty největší lahůdky, místem, kde bude vonět koření i čerstvě upečené pečivo. Bez stresu, nervů, vztekání a chaosu.

DecorOnline nabízí široké množství šikovných pomocníků, kteří vám nejen usnadní práci, ale také dobře vypadají. Nás naprosto nadchly výrobky italské firmy Smeg. Jejich rychlovarné konvice, toustovače (topinkovače) a ruční mixéry v retro stylu jsou podle nás přesně tím, co dodá šmrnc každé kuchyni. Tyto produkty prostě aspirují na to, stát se Miss kuchyňské linky.

Stejně jako Smeg vás nikdy nezklamou ani výrobky americké ikonické značky Kitchen Aid. Jedná se o kvalitní výrobky s dlouholetou tradicí, které vám zaručí radost i z každodenního běžného vaření a pomůžou vám stát se kulinářskými mistry! Do jejich portfolia patří prvotřídní food processory, ruční mixéry, blendery, šlehače, tyčové mixéry, rychlovarné konvice a spousta dalších doplňků do kuchyně.

Na DecorOnline sledujeme ty nejnovější trendy ve světě designu a zároveň klademe důraz na kvalitu výrobků. Zakládáme si na tom, aby námi nabízené zboží bylo nejen vysoké estetické hodnoty, ale hlavně vám ve vašem domově sloužilo bez chyb dlouhá léta. Produkty nabízíme v nepřeberném množství barevných variant, takže je snadno sladíte se stylem své kuchyně.

Jen si to představte – ráno se probudíte, z kuchyně se už pomalu line vůně čerstvě upražené kávy z našich kávovarů a nenápadné cink ohlásí právě upečené tousty. Zatímco si v klidu vychutnáváte doušky horké kávy, robot za vás hněte kynuté těsto, protože co by to bylo za nedělní siestu bez domácího dezertu. Mák jste umleli stisknutím jediného tlačítka, a tak vám zbyde spoustu času přečíst si noviny, jít na procházku se psem nebo si jen tak lenošit v křesle. A to vše bez jediného smítka na kuchyňské lince.

A proč byste si to měli vlastně jen představovat?

124 položek celkem
50's Retro Style toustovač P2 bílý 950W - SMEG TSF01WHEU
Nahoru
Další produkty