Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Schůdky

Potřebujete svou oblíbenou čokoládu ukrýt dostatečně vysoko a bezpečně před nenechavýma ručkama svých ratolestí? Lámete si hlavu, kam v kuchyni uložit ten starý porcelánový servis, který sice oprášíte jen jednou za rok na Štědrý den, ale bez něhož si Vánoce prostě nechcete ani představit? Je přece naprosto vyloučené, aby se takový rodinný poklad válel někde ve sklepě nebo v garáži, kde by mohl snadno přijít k úhoně. Jenže ta vrchní polička je zkrátka příliš vysoko!

#ShowMore#

Designové schůdky představují ideální, tedy elegantní a zároveň bezpečné, řešení této zapeklité situace. Jistě, můžete popadnout první židli, která vám přijde pod ruku a současně doufat, že si při těchto manévrech nezlomíte nohu. Designové schůdky, které na našich stránkách nabízíme, jsou nejen mimořádně stabilní, ale také skvělým a praktickým doplňkem do domácnosti.

Díky nim snadno dosáhnete na všechna vyvýšená místa, která vám v interiéru poskytují dostatek ukládacích ploch. Protože tu čokoládu byste sice neměli jíst moc často, ale jeden malý čtvereček po večeři přece nikomu neuškodí! Tedy vašim dětem by třeba mohl, zdravá strava je holt zdravá strava, takže důkladná schovka pro vaši neřest je naprosto zásadní! Požádat o pomoc svého skoro dvoumetrového partnera může být sice řešení, ale také risk. Dělit se přece v tomhle případě rozhodně nechcete!

Schůdky, které nabízíme, zejména od značky Lucano, jsou dostupné v několika velikostech i barevných provedeních, takže je snadno sladíte se svým interiérem. A když už jsme mluvili o těch Vánocích – proč nezkusit schůdky zakomponovat do své vánoční výzdoby? Krásně voňavé jedlové větvičky, pár slaměných ozdob a originální kousek je hotov! A kdyby děti hodně žadonily, tak jim na schůdky toho plyšového soba posaďte. Budete mít klidnější svátky. Pravda, v tomto novém kabátu se se schůdky ke své hříšně dobré čokoládě sice těžko dostanete, ale na těch pár týdnů by vaši touhu po sladkém mohlo alespoň mírně ukojit všudypřítomné vánoční cukroví.

Schůdky jsou skladné a snadno přenositelné, takže vám nikde nebudou překážet a vždy budou po ruce tam, kde je budete potřebovat. Jelikož jsou vyrobeny z nadmíru kvalitních materiálů, jsou mimořádně stabilní, ale zároveň lehké, takže se nemusíte bát, že byste se s nimi příliš nadřeli. Příležitost shazovat deka a kila nabraná z vašeho tajného mlsání budete mít dozajista někde jinde.

Designové schůdky se dají využít také jako nevšední barová židlička nebo občasné sezení, pokud k vám zrovna zavítá neobvykle početná návštěva. (Snad se nikdo z nich o té vaší výtečné čokoládě nedozvěděl). Nebo je můžete ozdobit nějakým pěkným květináčem. Zkrátka možností využití je opravdu hodně.

A vás od nich dělí už jen jeden schůdek. Tedy chtěli jsme říct krůček.

13 položek celkem
lucano 1 step red ML-1RD
lucano 1 step black ML-1BK
f52ac4e25e10e02d4903b427b3da3ee8
5 560 Kč bez DPH
6 728 Kč
ML-2BK
upper step ladder orange red KA-0703071
lucano 1 step white ML-1WH
lucano 4 step white ML-4WT
B01 meta 94017 schwarz ML-4BK
ML 3WH
8 263 Kč bez DPH
9 998 Kč
ML-3WH
ML 3RD
8 263 Kč bez DPH
9 998 Kč
ML-3RD
ML 3BK
8 263 Kč bez DPH
9 998 Kč
ML-3BK
ML 2WH
5 560 Kč bez DPH
6 728 Kč
ML-2WH
ML 2RD
5 560 Kč bez DPH
6 728 Kč
ML-2RD
Bez názvu
5 560 Kč bez DPH
6 728 Kč
ML-2OR