Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Villeroy & Boch

vb logo v2

Tom a Jerry, Bonnie a Clyde, Laurel a Hardy. Všechny tyto dvojice k sobě patří stejně neodmyslitelně jako dvojka Villeroy & Boch. Právě tito dva muži stojí za světově známou značkou, která vyrábí prémiový porcelán té nejvyšší kvality. Řekněte porcelán a první, co nás napadne, je Villeroy & Boch. Jejich mimořádné produkty jsou založeny na tradici staré více než 270 let. Díky dlouholetému vývoji jsou dnes symbolem pro dokonalost z pohledu nekompromisní řemeslné kvality i nadčasovému designu. A díky DecorOnline Vás jejich výrobky mohou provázet každým dnem po celý život.

#ShowMore#


Jen si to představte. Neochotně se vzbudíte do víkendového mlhavého rána, uvaříte si čaj do šálku z kolekce Artesano Original a pochutnáte si na misce křupavých cereálií nebo čerstvě upečených croissantech s máslem a Váš den bude mít hned lepšízačátek. V poledne se zastavíte na oběd u svých rodičů, kteří vám naservírují Vaši oblíbenou svíčkovou v porcelánu kolekce French Garden. Odpoledne přijmete pozvání na kávu ke svým přátelům, kteří propadli kolekci Manufacture Rock a večeři si vychutnáte z talířů kolekce Mariefleur. A protože stylově chcete stolovat nejen vy, ale i Vaše děti, dozajista jim pořídíte kolekci Hungry as a Bear.

Nekompromisní kvalita Villeroy & Boch

Premium porcelán od německé značky Villeroy and Boch je díky diamantově tvrdé glazuře vhodný pro každodenní použití. Nemusíte se tak bát vložit nádobí do myčky nádobí či mikrovlnné trouby. Technologie zpracování, kdy porcelán je vypalován při teplotě 1230°C a následně zchlazen na 650°C, zajišťuje vysokou odolnost proti poškození. Po vypálení se výrobek glazuje a opět vypaluje pro atraktivní lesklý vzhled. Po aplikaci barvy či ruční malby dekoru dochází k poslednímu vypalování. Neglazované části porcelánu se leští diamantovým pásem. Díky finálnímu zpracování se talíře o sebe nepoškrábou a nepoškodí ani Váš stůl.

Krásný design od Villeroy & Boch

Villeroy & Boch dnes nabízí desítky kolekcí talířů, hrníčků, misek, mezi nimiž si i ten nejnáročnější zákazník vybere právě ten svůj servis. Na produktech této porcelánky se podíleli návrháři a designéři se světovým renomé. Zmiňme jen některé z nich - Matteo Thun, Kenzo, Isabelle de Borchgrave či Maggy Champsaur. I díky nim vzniká dokonalý výsledek, v němž se snoubí dlouholetátradice osvědčených postupů (nejstarší kolekce se vyrábí od roku 1770) s těmi nejmodernějšími požadavky současnosti (Villeroy & Boch vyhrává ceny za design s železnou pravidelností).

Porcelán a příbory Villeroy & Boch

Porcelán a příbory Villeroy & Boch využijete nejen při každodenních příležitostech, to pravé kouzlo dodají všem slavnostním okamžikům. Ať už je to velká rodinná večeře, oslava narozenin nebo Vánoce. Nádobí z dílny Villeroy & Boch podtrhne jedinečnost těchto chvil a přispěje k neopakovatelnému dojmu, který si každý z přítomných odnese. Protože právě tyto společné okamžiky jsou tím, co si uchováte v paměti a budete se k nim rádi vracet.

Villeroy & Boch v těch nejlepších hotelech i u Vás doma

Ikonické produkty této značky jsou dostupné nejen pro domácnosti, ale stále častěji se s nimi můžete setkat i v těch nejlepších hotelech a restauracích po celém světě. Proč byste měli rezignovat na vysoký standard, na který jste zvyklí z domova, při svých cestách?

Nechte Villeroy & Boch, ať z každého všedního dne učiní ten slavnostní! Protože tou další nerozlučnou dvojkou se můžete stát právě vy a Villeroy & Boch!

289 položek celkem
Cukřenka, kolekce Old Luxembourg - Villeroy & Boch 1023410930
Nahoru
Další produkty