Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Villeroy & Boch

426 položek celkem
Nahoru
Další produkty

vb logo v2

Tom a Jerry, Bonnie a Clyde, Laurel a Hardy. Všechny tyto dvojice k sobě patří stejně neodmyslitelně jako dvojka Villeroy & Boch. Právě tito dva muži stojí za světově známou značkou, která vyrábí prémiový porcelán té nejvyšší kvality. Řekněte porcelán a první, co nás napadne, je Villeroy & Boch. Jejich mimořádné produkty jsou založeny na tradici staré více než 270 let. Díky dlouholetému vývoji jsou dnes symbolem pro dokonalost. A díky DecorOnline vás jejich výrobky mohou provázet každým dnem po celý život.

#ShowMore#

Jen si to představte. Neochotně se vzbudíte do víkendového mlhavého rána, uvaříte si čaj do šálku z kolekce Artesano Original a pochutnáte si na misce křupavých cereálií nebo čerstvě upečených croissantech s máslem a váš den bude mít hned lepší začátek. V poledne se zastavíte na oběd u svých rodičů, kteří vám naservírují vaši oblíbenou svíčkovou v porcelánu kolekce French Garden. Odpoledne přijmete pozvání na kávu ke svým přátelům, kteří propadli kolekci Manufacture Rock a večeři si vychutnáte z talířů kolekce Mariefleur. A protože stylově chcete stolovat nejen vy, ale i vaše děti, dozajista jim pořídíte kolekci Hungry as a Bear.

Villeroy & Boch dnes nabízí desítky kolekcí talířů, hrníčků, misek, mezi nimiž si i ten nejnáročnější zákazník vybere právě ten svůj servis. Na produktech této porcelánky se podíleli návrháři a designéři se světovým renomé. Zmiňme jen některé z nich - Matteo Thun, Kenzo, Isabelle de Borchgrave či Maggy Champsaur. I díky nim vzniká dokonalý výsledek, v němž se snoubí dlouholetá tradice osvědčených postupů s těmi nejmodernějšími požadavky současnosti.

Porcelán a příbory Villeroy & Boch využijete nejen při každodenních příležitostech, to pravé kouzlo dodají všem slavnostním okamžikům. Ať už je to velká rodinná večeře, oslava narozenin nebo Vánoce. Nádobí z dílny Villeroy & Boch podtrhne jedinečnost těchto chvil a přispěje k neopakovatelnému dojmu, který si každý z přítomných odnese. Protože právě tyto společné okamžiky jsou tím, co si uchováte v paměti a budete se k nim rádi vracet.

Ikonické produkty této značky jsou dostupné nejen pro domácnosti, ale stále častěji se s nimi můžete setkat i v těch nejlepších hotelech a restauracích po celém světě. Proč byste měli rezignovat na vysoký standard, na který jste zvyklí z domova, při svých cestách?

Nechte Villeroy & Boch, ať z každého všedního dne učiní ten slavnostní! Protože tou další nerozlučnou dvojkou se můžete stát právě vy a Villeroy & Boch!