Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

O nás

Na začátku byl dárek…

Jirka mi hledal dárek k Vánocům… Rád vybírá originální dárky a já se každý rok těším, co mi opět vymyslí. Díky hledání dárku našel e-shop, jehož majitel měl skvělý přístup k zákazníkům, dobře zorganizovanou práci, výborné nápady a zajímavé značky. Byl na startu svého podnikání, měl dlouhou cestu před sebou.

Souhra okolností, osud nebo možná náhoda způsobily, že se Jirka stal spolumajitelem e-shopu a později, když se ten původní rozhodl věnovat se jinému podnikání, i majitelem e-shopu. Postaveni před hotovou věc, stáli jsme před otázkou, zda e-shop prodat nebo jej rozjet. Nikdo z nás neměl reálné zkušenosti s provozováním internetového obchodu. Jirka se celý život věnoval a věnuje poradenství v mezinárodní firmě, mým oborem byla energetika. Řekli jsme si, že to zkusíme rok… a když zlepšíme čísla, tak budeme pokračovat. V opačném případě jsme byli rozhodnuti e-shop zavřít či prodat. K finálnímu rozhodnutí nám pomohlo i to, že nám život do cesty přivedl Martina, studenta vysoké školy, který měl pro rozjetí obchodu stejné nadšení, jako my a přislíbil nám, že nám pomůže s veškerou operativou. Měl obdivuhodnou výdrž a zápal a tak jsme si řekli "jdeme do toho".

Skladové zásoby jsme odvezli natřikrát osobním autem, najali suterén na pražském sídlišti a postupně začali přidávat na píli, čase i energii a budovali jsme. Po večerech, když děti usnuly, po práci i o víkendech. Postupně jsme objevovali svět e-commerce a učili se z vlastních chyb: vybírání dodavatelů, investice do IT systému, online marketing, kvality balení zboží, běhání na poštu s balíčky a mnoho dalšího, co jsme si museli zakusit na vlastní kůži. Zisk byl v nedohlednu, ale přesvědčení, že dělat věci pořádně se dlouhodobě vyplatí, nám drželo hlavu nad vodou.

Začátek nebyl jednoduchý, ale radost každého spokojeného zákazníka nás znovu nakopla a potvrdila nám, že jdeme správným směrem. Je to vidět i navenek. Zboží teď skladujeme v profesionálně vedeném skladu, máme hezké kanceláře a nově i showroom. Náš tým se rozrostl o nové kolegy z oblasti komunikace, grafiky či on-line marketingu a my jsme moc rádi, že nám pomáhají budovat náš sen.

Ověřili jsme si, že naše hlavní hodnoty - nadčasový a funkční design, kvalita, zodpovědné využívání zdrojů a prvotřídní servis zákazníkům - jsou dostatečnými základy pro růst a rozvíjení podnikání. Čas ukázal, že naše volba byla správná.

Naši zákazníci se vracejí, sortiment narůstá, služby zlepšujeme každý den o kousek a my se neustále učíme něco nového a posouváme se dopředu. Každý, byť malý úspěch, nás těší a doufáme, že i Vás, když si prohlížíte naše stránky a hledáte si to pravé, co Vám doma bude dělat radost :-)

 

Jirka & Míša
majitelé a provozovatelé decoronline.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení