Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

O nás

Na začátku byl dárek…

Jirka mi hledal dárek k Vánocům… Rád vybírá originální dárky a já se každý rok těším, co mi opět vymyslí. Díky hledání dárku našel e-shop, jehož majitel měl skvělý přístup k zákazníkům, dobře zorganizovanou práci, výborné nápady a zajímavé značky. Byl na startu svého podnikání, měl dlouhou cestu před sebou.

Souhra okolností, osud nebo možná náhoda způsobily, že se Jirka stal spolumajitelem e-shopu a později, když se ten původní rozhodl věnovat se jinému podnikání, i majitelem e-shopu. Postaveni před hotovou věc, stáli jsme před otázkou, zda e-shop prodat nebo jej rozjet. Nikdo z nás neměl reálné zkušenosti s provozováním internetového obchodu. Jirka se celý život věnoval a věnuje poradenství v mezinárodní firmě, mým oborem byla energetika. Řekli jsme si, že to zkusíme rok… a když zlepšíme čísla, tak budeme pokračovat. V opačném případě jsme byli rozhodnuti e-shop zavřít či prodat. K finálnímu rozhodnutí nám pomohlo i to, že nám život do cesty přivedl Martina, studenta vysoké školy, který měl pro rozjetí obchodu stejné nadšení, jako my a přislíbil nám, že nám pomůže s veškerou operativou. Měl obdivuhodnou výdrž a zápal a tak jsme si řekli "jdeme do toho".

Skladové zásoby jsme odvezli natřikrát osobním autem, najali suterén na pražském sídlišti a postupně začali přidávat na píli, čase i energii a budovali jsme. Po večerech, když děti usnuly, po práci i o víkendech. Postupně jsme objevovali svět e-commerce a učili se z vlastních chyb: vybírání dodavatelů, investice do IT systému, online marketing, kvality balení zboží, běhání na poštu s balíčky a mnoho dalšího, co jsme si museli zakusit na vlastní kůži. Zisk byl v nedohlednu, ale přesvědčení, že dělat věci pořádně se dlouhodobě vyplatí, nám drželo hlavu nad vodou.

Začátek nebyl jednoduchý, ale radost každého spokojeného zákazníka nás znovu nakopla a potvrdila nám, že jdeme správným směrem. Je to vidět i navenek. Zboží teď skladujeme v profesionálně vedeném skladu, máme hezké kanceláře a nově i showroom. Náš tým se rozrostl o nové kolegy z oblasti komunikace, grafiky či on-line marketingu a my jsme moc rádi, že nám pomáhají budovat náš sen.

Ověřili jsme si, že naše hlavní hodnoty - nadčasový a funkční design, kvalita, zodpovědné využívání zdrojů a prvotřídní servis zákazníkům - jsou dostatečnými základy pro růst a rozvíjení podnikání. Čas ukázal, že naše volba byla správná.

Naši zákazníci se vracejí, sortiment narůstá, služby zlepšujeme každý den o kousek a my se neustále učíme něco nového a posouváme se dopředu. Každý, byť malý úspěch, nás těší a doufáme, že i Vás, když si prohlížíte naše stránky a hledáte si to pravé, co Vám doma bude dělat radost :-)

 

Jirka & Míša
majitelé a provozovatelé decoronline.cz