Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Zahradní pochodeň / lucerna se spirálovým ohněm SPIN 90, stříbrná - Höfats

Kód: HO-00036
Značka: Höfats
3 258 Kč 2 693 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Také jste jako děti toužily objevit na pláži tajemný vzkaz v lahvi? A co kdyby tím vzkazem byl oheň a objevil se přímo ve vaší zahradě? Unikátní zahradní pochodeň Spin budí dojem ohně zkroceného ve skleněném tubusu. Vyprávění příběhů při svitu tohoto svítidla bude mít tajuplnou atmosféru. Vykouzlí vám nezapomenutelné prostředí pro každý večírek pod širým nebem.

Zahradní pochodeň Spin 90 od perspektivní německé značky Höfats má patentovanou technologii přívodu vzduchu, díky níž se nasávaný vzduch roztočí. Tím se roztočí i plameny, které budou uvnitř válce vytvářet překrásné efekty. Plameny díky této speciální technologii dosahují pozoruhodné výšky, aniž by nadměrně spotřebovávaly palivo.

Spin rozehrává svou ohnivou hru díky bioetanolu a je na vás, jaký způsob doplňování paliva zvolíte.

Nejjednodušší variantou je výměna jednorázových plechovek s gelovým bioetanolem. Poslední variantou, která je o něco příznivější k životnímu prostředí než ta předešlá, je, doplňování gelového bioetanolu z lahví do plechovek (hořáků), které tedy budete používat opakovaně, aniž byste je ihned vyhodili. Pro zajištění nerušeného provozu doporučujeme mít dva kusy plechovek (hořáků). Palivo není součástí balení.

Pochodeň je vyrobena z nerezové oceli a kvalitního borosilikátového skla. Jedna náplň vydrží hořet asi 60 minut. Pokud byste oheň chtěli uhasit dříve, stačí použít zhášecí víčko, které je součástí balení.

 

Odkazy:
O značce Höfats ZDE.
Produkty Höfats ZDE.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lampy
Záruka: 2 roky
Hmotnost (kg): 1,15
Rozměry (cm): 9 x 9 x 138

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: