Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Prostřeno se slevou

Spřátelení milovníci designu,

dnes jsme se prošli po pražském Petříně a narazili jsme tak na křížovou cestu – ale protože jsme začali nahoře, u rozhledny, šli jsme ji obráceně a fyzicky i mentálně nás tedy nevyhnutelně dovedla ke svému počátku, poslední večeři Páně. Podívali jsme se pak doma na díla Da Vinciho a dalších umělců a většina si jich dala velmi záležet na krásně vyzdobené tabuli. A to nás dovedlo k dnešnímu tématu, totiž výzdobě letních stolů.

Samozřejmě mezi našimi známými či přáteli najdeme zastánce jednoduchých řešení, kteří by si poslední večeři představovali přibližně takto:

1

Ale pro většinu z nás je krásné tabule jiná – je zdobená, barevně sladěná, s bohatým prostíráním, krásným porcelánem a sklem a samozřejmě pár krásnými designovými solitérky k tomu.

222

A tak jsme si položili kritickou otázku – nabízí DecorOnline možnost si Vaši tabuli krásně vyzbobit? S pokorou nám vlastní musíme připustit, že ubrusy či skleničky u nás zatím neseženete (snad do budoucna), ale jinak věříme, že jsme s potřebnou péčí vybrali opravdu krásné kousky, které prostě musí potěšit. Ostatně podívejte se na některé vybrané níže:

Aranžujte s pomocí těch nejlepších designérů
 p2

Servírujte salát se stylem od Philippi

Oživte stůl barvami z řady Cotton Bud od Maxwell & Williams

111

 

Než se s Vámi rozloučíme, rádi bychom Vám poděkovali za čtění našich blogů slevovým kódem. Ten platí na vše od návrháře Christophera Vinea, který navrhl mnoho nádherných výrobků pro značku Maxwell & Williams (například výše zmíněnou řadu Cotton Bud). Kód CHV25 Vám získá slevu 25%* na zmíněné produkty, které jsme označili titulkem produkt týdne. Všechny tyto produkty můžete najít zde.

 

Váš tým DecorOnline.cz

* kód je možné zadat ve Vašem nákupním košíku a je platný do 31.7.2017.

 

Sledujte nás!

blog bydlení

DecorOnline.cz - buďte doma ve svém světě

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení