Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Blomus

"Design pro život" je heslo známého německého výrobce doplňků do domácnosti Blomus. Z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že se motto plně odráží ve všech výrobcích této značky.

Produkty jsou prakticky a jednoduše využitelné v každodenním životě a zároveň mají vysokou estetickou hodnotu. Stěžejním materiálem je kvalitní nerezová ocel, kterou podle potřeby doplňují další, teplejší a jemnější materiály. Vždy zůstává pečlivost a kvalita zpracování, skvělé užitné vlastnosti, dlouhá životnost i zajímavý a kvalitní design. 

Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se zpracováním nerezu. Prestiž značky dokazuje také ochota špičkových designérů s firmou spolupracovat. Rodinné designérské studio Stotz Design například navrhlo koupelnové doplňky PRIMO nebo LIQUO, nositel mnoha prestižních ocenění za design Oliver Renelt spolupracuje se značkou Blomus dlouhodobě. Designéři z Flöz Industrie Design se podílejí na stylu značky již více než 15 let, vytvořili například nádherný venkovní svícen ATMO, který najdete také v našem eshopu.  

Nyní jsou tyto designové skvosty k vidění i u nás na webu, všechny naleznete ZDE.

91psnKz7eJL._SL1500_blomus-ara-lifestyle-white_22