Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Blomus

"Design pro život", to je heslo této německé společnosti. Z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že se heslo plně odráží ve všech výrobcích této znáčky.

Cílem této značky je, aby produkty měly každodenní využití a při tom spojovaly jednoduchost funkce s krásou materiálu. Design výrobků pak poukazuje na jeho všudypřítomnost v našem životě, neboť vše, co nás obklopuje má nějakou podobu. A právě proto překonání chladu a sterility nerezové oceli, její kombinace s jinými materiály tak, aniž by se vytratila pečlivost a kvalita zpracování, jsou cíle naší filosofie designu.

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

To dokazují i následující designéři a designérská studia, jež s firmou Blomus úzce spolupracují: stotz-design.com, Flöz Industrie Design, Fried Ulber, Oliver Renelt, Susanne Augenstein, Andre Gilli, Jürgen R. Schebendach, jasperwettstein.de

Nyní jsou tyto designové skvosty k vidění i u nás na webu, všechny naleznete ZDE.

91psnKz7eJL._SL1500_blomus-ara-lifestyle-white_22