Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

COSI

Máte také rádi posezení venku s partou přátel, které se většinou protáhne do večerních hodin, nechybí při něm láhev vína a spoustu smíchu a dobré nálady? Škoda jen, že v našem podnebném pásu si teplého počasí užijeme jen několik měsíců a po zbytek roku jsme odkázaní na to sedět uvnitř, schováni před chladem.

A nebo si přece jen sednout ven, ale s designovými doplňky COSI, z nichž doslova sálá teplo, a které vám umožní užít si oslavy a grilování v jarních a podzimních měsících, kdy sice teplota klesá, ale chuť bavit se a trávit čas s blízkými je stále stejná. 

Vybrat si můžete z nabídky plynových krbů v různých velikostech, jež se díky mnoha variacím barev a tvarů hodí pro nejrůznější místa – od malých městských balkonů, až po velké terasy rodinných domů a zahradní pergoly s venkovním posezením. Všechny fungují na univerzální plynové kartuše, které jsou snadno k sehnání, a díky kterým se můžete hodiny hřát u jasného plamínku, intuitivně ovládaného otočným knoflíkem.

Pro opravdu zimomřivé jedince, kteří se klepou, jakmile teplota trochu spadne pod letní standard, máme speciální COSI samohřející polštáře ve vkusné šedé barvě, které fungují na principu infračerveného ohřevu, a díky použité odolné látce jsou vhodné pro venkovní použití. Nastavte jeden ze tří stupňů a nechte se hřát touto úžasnou vychytávkou, která zajistí, že budete trávit svůj volný čas na čerstvém vzduchu, obklopeni hřejivým komfortem.

Skvělé na tom všem je, že produkty COSI si zakládají nejen na praktičnosti a krásném vzhledu, ale také prošly bezpečnostními testy CE a navíc mají značku FSC, protože vznikly v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodaření. 

COSI je quality brandem nizozemské společnosti Gimeg, která působí na trhu už 136 let a zaměstnává tým designérů a konstruktérů, kteří každý rok přichází s novou kolekcí, jež hřeje útulným rodinným teplem v domácnostech mnoha spokojených zákazníků.  

 

Všechny výrobky značky COSI naleznete ZDE.

 

 cosi1cosi2