Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Danish Fuel

Danish Fuel je mladá progresivní značka odkud jinud než z Dánska. Na trhu působí od roku 2010, kdy navrhla první kufr. Do popředí zájmu se dostala v roce 2013 na veletrhu v Miláně. Dnes jejich výrobky vlastní i dánská královská rodina.

Danish Fuel si zakládá na zodpovědném přístupu k životnímu prostředí a filozofii zero waste. Z armádních skladů získává vysloužilé přebytečné kanystry z druhé světové války, které by jinak skončily na skládce. A díky pečlivému procesu upcyklace jim vdechne nový designový život.

Kanystry Jerry Cans zbaví nánosů barev a pachu benzínu a důkladnou ruční prací trvající tři týdny je přemění v moderní doplňky do domácností – minibary a koupelnové skříňky v několika barevných variantách. Jedná se nejen o zajímavý funkční a dekorativní prvek do interiéru, ale také demonstraci ekologického způsobu života, neboť nevznikají stále nové a nové produkty, ale Danish Fuel je vytvoří z již existujících výrobků. Minibary i skříňky se vyznačují precizním zpracováním s důrazem na detail.

Všechny produkty Danish Fuel naleznete ZDE.

dfa
dfb