Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Emile Henry

Milujete vaření? Máte rádi barevné nádobí? Hledáte značku, jejichž produkty Vám vydrží opravdu roky? Tak Emile Henry je tou správnou volbou!

Francie polechtá duši každého opravdového gurmána. Je zemí dobrého jídla i pití a to vyžaduje také dokonalé nádobí pro jeho přípravu. Onu dokonalost již více než půdruhého století přináší na trh firma francouzské rodinné manufaktury Emile Henry, výrobce tradiční burgundské keramiky, kterou však průběžně zdokonaluje využitím nejmodernějších technologií. Výsledkem je takové nádobí na vaření, pečení i stolování, které si bez přehánění zamilujete.

Každý kus z Burgund je skutečným originálem, ručně vyráběným z čistě přírodních materiálů. Co ovšem dostanete navíc? Díky technologii Ceradon® nádobí odolné proti nárazu i poškrábání, takže v něm můžete nejen péci, ale výsledný pokrm i servírovat a bez rizika porcovat. A co víc – nádobí Emile Henry neuškodí ani myčka nádobí, což moderní hospodyňky jistě ocení.

MAXIMÁLNÍ ODOLNOST

Keramické nádobí dobře odolává teplotním šokům, takže je můžete z mrazáku přenést rovnou do vyhřáté trouby. Věděli jste, že v keramických hrncích můžete bez obav vařit na sporáku? Ano, řadu Flame® to umožní! A nejen to - po dlouhodobém výzkumu se tato linie dočkala vpravdě revolučního vylepšení – prémiová kolekce keramického nádobí Emile Henry 1850  může být použita také přímo na indukčních varných deskách.

Rádi byste pekli domácí chléb nebo bagety jako z francouzské Boulangere? Emile Henry zná tajemství jejich přípravy a předá je i vám. Sáhněte po některé z keramických forem. Nebo je libo třeba speciální Tajine na pečení kuřete? To záleží už jen na vás.

Emile Henry, to jsou však i designové nádoby ke stolování: talíře, hrnky, mísy, džbány – všechno, co si umíte představit. Stačí vybrat ten správný tvar a některou z nepřeberného množství barev.

Všechny výrobky Emile Henry naleznete ZDE.

eh1eh2