Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Fatboy

Historie kultovní značky Fatboy se začala psát před více než 20 lety v Nizozemí, ale brzy se její produkty rozšířily po celém světě. Dnes snad nenajdete místo, kde by Fatboy nebyl synonymem pro dokonalý relax a ležérní životní styl.

S počátky značky Fatboy je neodmyslitelně spjato jméno Alexe Bergmana. Vytvořil moderní sedací pytels ikonickou červenou visačkou s logem firmy. Sedací vaky Fatboy jsou vyrobené z odolných materiálů, takže jsou prakticky nezničitelné a chtělo by se říci věčné. Po Fatboyi touží prostě každý, takže se vyrábí nejen pro dospělé, ale také pro děti a dokonce i pro čtyřnohé mazlíčky. Své uplatnění najdou nejen v domácnostech, ale také v kancelářích, školách, kavárnách, knihovnách a zkrátka všude tam, kde je relax zóna.

Sedací pytle jsou natolik oblíbené, že se vyrábí nejen pro vnitřní použití, velké oblibě se těší také outdoorové pytle a úžasnou novinkou jsou pytle do vody jako komfortní náhražka nafukovací matrace. Protože: Doma, venku, ve vodě – s Fatboyem seš v pohodě!

Fatboy ale nejsou jen sedací vaky, značka nabízí široké portfolium ikonických produktů – od lampiček, přes houpací sítě až po zahradní nábytek. Moment překvapení je tím, co dělá produkty Fatboy naprosto unikátními. Na první pohled vypadají jednoduše, ale skrývá se v nich nejen krása, ale hlavně rafinované prvky, kvůli kterým si řeknete: To musím mít! Fatboy totiž neprodává jen designovky, ale chytré kousky, které vás dostanou svou důmyslností. Tak se nechte zlákat a nebudete litovat!

 

Všechny výrobky od značky Fatboy naleznete ZDE.

fatboy0
fatboy1