Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Gingko

Gingko Electronics je firma, která snoubí design s technologií.

Společnost, dříve známá jako Gingko Eco Electronics, byla založena v roce 2011 Paulem Sunem s cílem navrhnout, vyrábět a prodávat špičkové ekologické, stylové, funkční a jedinečné kvalitní výrobky pro domácí použití a jako designové dárky.

"Jsme fascinováni časem a máme vášeň pro hodiny. Myslíme si, že čas může být chytrý, stylový, jednoduchý, ale i funkční. To nás inspirovalo k tomu, abychom v roce 2010 navrhli řadu Click Clocks, kterou jsme uvedli na trh o rok později a dali tak vzniknout naší společnosti."

Po ročním úsilí týmu tento sortiment ukázal, že se jedná o úspěšný design a zákazníci byli fascinováni jednoduchým vzhledem a funkčností. V polovině roku 2012 se společnost Gingko rozšířila o designový tým ve Velké Británii a také v Číně pro sjednocení návrhu a výroby.

Jako mladá, ale prosperující společnost přináší nový přístup k návrhu, který zahrnuje moderní technologie do každodenních předmětů. Někdy může být život komplikovaný a technologie příliš rušivá, a proto tím, že udržují produktové řady jednoduché, "up-to-date" s technologií, jsou oblíbení po celém světě.

"Design pro lepší život." - Doufáme, že příběh Gingko dokáže vytvořit i Vaše příběhy ve spojení s jejich produkty.

 

Všechny výrobky od značky Gingko naleznete ZDE.

GK08W18 1GK12W8 4_1

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení