Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Gingko

Gingko Electronics je firma, která snoubí design s technologií.

Společnost, dříve známá jako Gingko Eco Electronics, byla založena v roce 2011 Paulem Sunem s cílem navrhnout, vyrábět a prodávat špičkové ekologické, stylové, funkční a jedinečné kvalitní výrobky pro domácí použití a jako designové dárky.

"Jsme fascinováni časem a máme vášeň pro hodiny. Myslíme si, že čas může být chytrý, stylový, jednoduchý, ale i funkční. To nás inspirovalo k tomu, abychom v roce 2010 navrhli řadu Click Clocks, kterou jsme uvedli na trh o rok později a dali tak vzniknout naší společnosti."

Po ročním úsilí týmu tento sortiment ukázal, že se jedná o úspěšný design a zákazníci byli fascinováni jednoduchým vzhledem a funkčností. V polovině roku 2012 se společnost Gingko rozšířila o designový tým ve Velké Británii a také v Číně pro sjednocení návrhu a výroby.

Jako mladá, ale prosperující společnost přináší nový přístup k návrhu, který zahrnuje moderní technologie do každodenních předmětů. Někdy může být život komplikovaný a technologie příliš rušivá, a proto tím, že udržují produktové řady jednoduché, "up-to-date" s technologií, jsou oblíbení po celém světě.

"Design pro lepší život." - Doufáme, že příběh Gingko dokáže vytvořit i Vaše příběhy ve spojení s jejich produkty.

 

Všechny výrobky od značky Gingko naleznete ZDE.

GK08W18 1GK12W8 4_1