Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Woud

Woud je dánská designová společnost s vizí vytvářet originály. Pevně ​​stojí za severskými designovými tradicemi, ale vždy se snaží přidat i něco navíc - ať už jde o formu, funkci nebo materiál. Věří, že nadčasový design dokáže vyjádřit osobnost, probudit city, inspirovat lidi a vytvořit krásné domovy.

Společnost Woud byla založena v roce 2014 a je poháněna silnou vášní pro čistý a udržitelný design. Mia a Torben Koed pracovali na výrobě nábytku 30 let a cítili, že je čas na novou výzvu. Výzva budování úspěšné značky od nuly. Značka s vysokými ambicemi, vysokou kvalitou a designem charakterizovaná jednoduchostí a dokonalostí. Obchodní nápad, který dodnes drží.

Po pouhých několika letech je Woud zavedenou značkou, která vzala designový svět bouří. Nabízejí vše od nábytku a osvětlení až po menší doplňky, které byly vybrány tak, aby perfetkně doplnily řadu Woud. Woud pracuje se zavedenými designéry a mladými "nadcházejícími" designéry. Všichni návrháři mají vlastní vyjádření osobního stylu, ale jednu věc mají společnou - interpretují skandinávské dědictví designu moderním a inovativním způsobem.

Všechny výrobky od značky Woud naleznete ZDE.

woud1
woud2