Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Vánoce

Spřátelení milovníci designu,

je to tady, začíná období, které se někdy poeticky nazývá vánoční horečkou. Velký úklid, boj o máslo na cukroví, balení dárků, shánění kapra, výběr stromku mezi samými košťaty, nekonečná procesí návštěv, všude koledy, nervy, zda bude Popelka – vánoce zkrátka na naši psychiku útočí ze všech stran… Ale ten moment, kdy si člověk se svařeným vínem sedne ke stromečku a pozoruje děti, jak s rozzářenýma očima cupují, co jste předtím tak pečlivě zabalili, ten je zkrátka k nezaplacení. Pocit, když narovnáte špičku na stromečku, natočíte oblíbenou ozdobu a řeknete si, „je krásnej“. Vůně purpury a pečeného cukroví, mihotání plamenů svíček v naklizeném obýváku. Ten moment, kdy si vyzvednete poslední dárek? Úžasný!

A proto jsme tady. Abychom Vám umožnili pohodlný nákup z domova. Abyste mohli rozdávat radost sobě i svým blízkým. Aby se vánoce povedly. A tak jsme pro Vás připravili speciální vánoční nabídku. Ale to nám přišlo málo. Dáváme Vám proto 10%, „skřivánčí“ slevu za včasný nákup speciální vánoční dekorace – a to po celý říjen. Budou přece vánoce, no ne?

 

Pracujeme usilovně na dalších novinkách, dáme Vám již brzy vědět, jaká překvapení chystáme!

 

Pohodový podzim,

Váš tým DecorOnline.cz

 

 

Sledujte nás!

blog bydlení

DecorOnline.cz - buďte doma ve svém světě

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení