Vánoce

Spřátelení milovníci designu,

je to tady, začíná období, které se někdy poeticky nazývá vánoční horečkou. Velký úklid, boj o máslo na cukroví, balení dárků, shánění kapra, výběr stromku mezi samými košťaty, nekonečná procesí návštěv, všude koledy, nervy, zda bude Popelka – vánoce zkrátka na naši psychiku útočí ze všech stran… Ale ten moment, kdy si člověk se svařeným vínem sedne ke stromečku a pozoruje děti, jak s rozzářenýma očima cupují, co jste předtím tak pečlivě zabalili, ten je zkrátka k nezaplacení. Pocit, když narovnáte špičku na stromečku, natočíte oblíbenou ozdobu a řeknete si, „je krásnej“. Vůně purpury a pečeného cukroví, mihotání plamenů svíček v naklizeném obýváku. Ten moment, kdy si vyzvednete poslední dárek? Úžasný!

A proto jsme tady. Abychom Vám umožnili pohodlný nákup z domova. Abyste mohli rozdávat radost sobě i svým blízkým. Aby se vánoce povedly. A tak jsme pro Vás připravili speciální vánoční nabídku. Ale to nám přišlo málo. Dáváme Vám proto 10%, „skřivánčí“ slevu za včasný nákup speciální vánoční dekorace – a to po celý říjen. Budou přece vánoce, no ne?

Vánoční ATMOSFÉRA

Philippi, Georg Jensen i další zavedení designéři ale také nezahálejí a připravují krásné kousky na vánoce. Každý rok „rozbíjíme prasátko“ (v uvozovkách, protože máme to báječně nerezové od Philippi) a kupujeme další kousky – no, že to dává smysl?

Vánoční trháky

Pokaždé jsou hitem trochu jiné produkty, ale věříme, že už umíme odhadnout (na základě, ehm, nesmírně komplikované a propracované analytiky), co má velkou šanci na úspěch u Vašich bližních. Vybrali jsme okolo 60-ti produktů ze všech kategorií, tak co, trefili jsme se?

7 89

12

Pracujeme usilovně na dalších novinkách, dáme Vám již brzy vědět, jaká překvapení chystáme!

 

Pohodový podzim,

Váš tým DecorOnline.cz

 

 

Sledujte nás!

blog bydleníluxusní interiéryluxusní doplňky do interiérů

DecorOnline.cz - buďte doma ve svém světě

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.