Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Lukáš Houdek

Spřátelení milovníci designu,

dovolte mi s hrdostí představit nejnovější přírůstek do naší pomalu se zakotvující sekce českého designu, Lukáše Houdka jeho HG ateliér v Novém Boru, kde společně se svým bratrem Filipem a dalšími vytvářejí krásné věci. Samozřejmě ze skla, tak je to nakonec Nový Bor, že ano.

Lukáš se tím ke sklu dostal už na základní škole, ale později absolvoval studium v Ateliéru skla Ronyho Plesla na pražské UMPRUM, kde začal tvořit v kontextu současného umění a designu. Má za sebou řadu výstav a realizací, ale hlavně je to jeden z mála designérů, který si pak stoupne k peci a to, co navrhl, taky vyrobí. Tak třeba tohle bude.. ehm.. ee, no něco moc krásného :-)

1

 

Naštěstí pro nás už pár kusů v ateliéru vyrobili do zásoby, ty jsme hbitě vyfotili a voila!, tady jsou:

230

 

Tyto krásné solitérní produkty zcela jistě dodají Vašim prostorám šmrnc, co každý hned tak nemá. A skleničky a karafy obzvláštní každou tabuli a uhranou Vás i Vaše přátele – tak jako zcela uhranuly nás.

 

Mějte se krásně,

Jirka, DecorOnline.cz

  

Sledujte nás!

blog bydlení

DecorOnline.cz - buďte doma ve svém světě

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení