Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Zdobení svícnu Arena

 

Svícen stvořený pro vaší fantazii

Když Damian Evans navrhoval pro Philippi svícen Arena, toužil vytvořit jedinečné dílo. Dílo, které zboří všechny zaběhnuté představy o vlastní výzdobě interiéru. Nyní již víme, že se mu to podařilo na výbornou. Čtyři samostatné svícny doplňuje vanička na vonné esence a plovoucí květy. Prostor pro vaší tvořivost se zde nesetká s žádným omezením.

Arena přímo vybízí k navození romantické či relaxační atmosféry u vás doma. K tomu jsou jako stvořené vonné esence a různé druhy plovoucích květů. Ať zvolíte plovoucí lekníny nebo růžové lísky z květů, výsledek je vždy jedinečný. také exotické květy vypadaí skvěle.

ruční zbobení svícnů

 

Také nyní v čas sváteční je skleněná nádoba místem, kde můžete aranžovat například vlašské ořechy a jablka. V přítomnosti zapálených svíček na sebe nenechá neobyčejná krása dlouho čekat. Obzvláště dobrého efektu dosáhnete v interiéru, kde převládají přírodní materiály.

luxusní skleněné svícny

 

Užijte si výzdobu svého interiéru bez omezení!

 

Sledujte nás:

1

DecorOnline.cz - buďte doma ve svém světě

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení