Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Chilly's

Mise společnosti Chilly's je zrychlit nahrazení jednorázových výrobků opakovaně použitelnými, vytvářet produkty pro aktivní městský životní styl s perfektní rovnováhou mezi výrazným stylem a výkonem.

Firma Chilly's byla založena v roce 2010 Jamesem Butterfieldem a Timem Bouscarlem, s cílem poskytnout lidem možnost mít vždy studenou vodu na cestách, aniž by museli kupovat plastové láhve na jedno použití. Výsledkem byla Chilly's Bottle. Moderní a stylový výrobek navržený tak, aby kombinoval pohodlí plastové lahve na vodu s vysoce výkonnou technologií a ekologickými výhodami tradiční termoláhve. V rámci poslání nyní rozšiřují sortiment tak, aby rozšířili výběr opakovaně použitelných výrobků - s mnoha dalšími zajímavými produkty ve vývoji!

Proč si pořídit Chilly's bottles? Chilly' s bottles jsou koncipované pro studené i teplé nápoje.  V létě zaručí  stálost teploty až 24 hodin a to bez ohledu na okolní teplotu. V zimě si můžete vychutnat svůj čaj či kávu v teplém stavu až po dobu 12 hodin.  Chilly's bottles jsou konstruovány z velmi odolné nerezové oceli, která zajišťuje čerstvost vody bez zápachu či pachuti. Barevná škála je opravdu pestrá a pokud chcete chilly's bottles jako dárek, tak originální balení je zajištěno!

Všechny výrobky od značky Chilly's naleznete ZDE.


MissionPage-MissionMissionPage-Idea