Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Kartell

Všechno to začalo v roce 1949 jako nenápadná výroba autodoplňků. A dnes? Po více než 70 letech existence je Kartell značka, která určuje vývoj současného, především interiérového designu po celém světě a nechává za sebou s každou další kolekcí spoustu nových designových ikon, z nichž mnohé – jako třeba The Ghost Chair by Philippe Starck – už doslova vešly do dějin.

Italský šmrnc značky Kartell, prezicnost v provedení i neustálou potřebu inovovat a posouvat se obdivují zákazníci v bezmála 100 zemích, což z ní dělá nejprogresivnější italskou nábytkářskou firmu i jednu z nejvíce expandujících italských značek vůbec. A kromě nábytku už promlouvá i do oblasti módy. Za to může Claudio Luti, který do ní v roce 1988 přinesl své zkušenosti z práce pro módní dům Versace. A byl to také on, kdo začal navazovat spolupráci s předními architekty a návrháři a spojil Kartell s takovými jmény, jako je zmiňovaný Philippe Starck, Ron Arad, Ferruccio Laviani, Patricia Urquiola, Antonio Citterio, Piero Lissoni…, kteří se podepsali pod největšími ikonami značky Kartell. Díky propojení módy a designu pak dnes můžete obdivovat také brýle Kartell, kabelky, boty nebo jedinečné nádobí! A s designem se Kartell dostal mimo interiér i na terasy a do zahrad.

Kartell je zásadně „Made in Italy“, nic se nevyrábí mimo jeho domovskou zem. A sázka na tuhle kvalitu se vyplácí. Shodují se na tom i špičkoví odborníci z celého světa, kteří značce Kartell během její dlouhé historie přisoudili řadu ocenění. Jen nejvyšší italské designové ocenění Compassi d‘ Oro získala devětkrát a firemní Kartell Muzeum si například už rok po svém založení – tedy v roce 2000 – vysloužilo Guggenheim Enterprise & Culture Award jako nejlepší obchodní muzeum vůbec!

Posledních pár let rozvíjí značka nově také filozofii udržitelnosti a říká: „Kartell Loves the Planet“. Prioritou se tak stala vášeň pro ohleduplnost vůči životnímu prostředí. Jakkoliv je dominantním materiálem plast, všechny používané suroviny jsou plně recyklovatelné a regenerovatelné!

 

Všechny výrobky od značky Kartell naleznete ZDE.

 

 kartell

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení