Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

KitchenAid

Pokud hledáte toho nejlepšího pomocníka do kuchyně, pak to může být jedině Kitchen Aid! Kvalitní výrobky s dlouholetou tradicí a nadčasovým designem přinesou tu pravou radost z vaření i do vaší domácnosti.

Kromě ikonického robotu Artisan patří do portfolia značky Kitchen Aid ruční a tyčové mixéry, food processory, blendery, toustovače, šlehače, rychlovarné konvice, nože, keramika a další doplňky do kuchyně.

Značka Kitchen Aid vznikla v roce 1919 a nedávno tedy oslavila už 100 let na trhu. V oboru mixérů a robotů dnes patří mezi naprostou špičku. Prvním modelem, který představila, byl mixér „H“. Byl určen pro profesionální pekaře, kterým měl pomoct s hnětením velkých objemů chlebového těsta. Možná vás překvapí, že kromě profesionálních pekařů si mixér záhy našel své místo i v americkém námořnictvu.

Prvním modelem určeným do domácností byl „H-5“. Na rozdíl od svého předchůdce určeného pro komerční provozy však „H-5“ nezaznamenal větší úspěch. Příčinou mohla být i jeho závratná hmotnost 30 kg a výška 60 cm. I když se nedostal do každé domácnosti, získal alespoň jméno pro celou značku. Jedna z hospodyněk se o něm vyjádřila jako o nejlepší pomoci v kuchyni (kitchen aid) a název byl na světě!

O mimořádnosti produktů značky Kitchen Aid svědčí, že robot Artisan se vyrábí v téměř nezměněné podobě už desítky let. U příležitosti 75. výročí firmy v roce 1994 byla dokonce nalezena žena jménem Maude Humes, která stále používá robot z roku 1919. Takže pokud vsadíte na Kitchen Aid, buďte si jisti, že vám bude sloužit opravdu hodně dlouho.

Všechny produkty KitchenAid naleznete ZDE.

KA1