Kartoons

Jak se začala psát doba kartonová...

 

2011 - NOVINÁŘSKÁ REALITY SHOW MŮJ PŘÍBĚH

Vše odstartovala přihláška do soutěže Můj příběh. Kartonový nábytek oslovil porotu i čtenáře a už nebylo cesty zpět.

2012 - NARODIL SE SEDÁK, ALE BYL TO POROD

Na sedáku se Kartoons naučili pracovat s kartonem. První krůčky, mnoho slepých cest, kapek krve a potu, až vznikl do posledního detailu vyladěný produkt.

2013 - POŘÍDILI SI LASER

Sláva. Už nemusí vozit metrem na druhou stranu Prahy hromady kartonů k vypálení. S vlastním laserem získali tvůrčí svobodu.

2013 - VÍTĚZSTVÍ V SOUTĚŽI ROZJEZDY ROKU

Značka Kartoons uspěla v silné konkurenci začínajících podnikatelů. Obsadili první místo ve studentské kategorii v Praze.

2014 - KAMARÁDÍ S URBANWOOD

Zalíbili se jim jejich stylové dřevěné předměty. Našli společnou řeč a UrbanWood pro ně vyrábí veškeré dřevěné komponenty. Společně připravují pár "fajnovek". Nechte se překvapit.

2015 - KARTONY NA MÍRU

V kadeřnictví MISHA, najdete důkaz, že z kartonu lze vytvořit mnohem více, než jen sedák. Designovým recepčním pultem pro vlasové studio odstartovali zakázkovou výrobu.

2016 - PARAVÁNY PRO GOLFISTY

V šibeničním termínu vyrobili 170 paravánů na prestižní golfový turnaj D+D REAL CZECH MASTERS.

2017 - NEJLEPŠÍ INSTALACE CDW

Říká se, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, ale v případě výhry na Czech Design Week to neplatí. V roce 2017 opět získali ocenění za nejlepší instalaci.

2017 - ?

Energii vkládají do nových produktů a zakázkové výroby. Naštěstí mají dost sil a nadcházejících letech ještě určitě překvapí.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.