Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Lucano

Výrobce značky Lucano, japonská společnost Hasegawa, má po celém světě velmi dobrou pověst díky nejkvalitnějším a nejbezpečnějším žebříkům a schůdkům, jejich výroba odpovídá standardu JIS (Japanese Industrial Standards). Společnost Hasegawa vyrábí žebříky již více než 60 let, a i když jejím stěžejním program byly původně pouze průmyslové výrobky, postupně rozšířila portfolio i na praktické produkty pro domácnost a zahradu. 

V jednoduchém designu, skladnosti a funkčnosti se odráží tradiční japonská střídmost a úspornost. Všechny výrobky jsou vysoce odolné a zároveň opravdu krásné. Moderní vzhled a trojúhelníkové tvary jsou typickými rysy všech výrobků Lucano. Základním materiálem je hliník v kombinaci s ocelí, povrchy jsou upraveny trvanlivým práškovým lakem. Upevňovací šrouby nejsou na první pohled patrné a nenarušují celistvost designu. Praktickými bezpečnostními prvky jsou protiskluzové nožičky, široké stupně s drážkami a bezpečnostní západka. Velkou výhodou jsou také kompaktní rozměry a váha necelých 6 kg. 

Všechny výrobky od značky Lucano naleznete ZDE.

 

lucanolucano2

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení