Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Pottery Pots

Tak jako profesionální kuchař vyžaduje ty nejšpičkovější nože, hrnce a další nádobí, potřebuje i vášnivý zahradník ty nejkvalitnější květináče. A kde se rozhlédnout jinde, než v samém centru všech pěstitelů a květinářů – Holandsku. Nizozemská značka Pottery Pots a její ručně vyráběné květináče jsou totiž tím nejlepším, co pro své výpěstky můžete pořídit! Na to můžete vzít jed! Chtěli jsme říct hnojivo.

Značka Pottery Pots vstoupila na trh v roce 2008 a dnes je svými ručně vyráběnými květináči známá po celém světě. Specializuje se na výrobu z kompozitních materiálů – zejména Fiberstone. Ty se pyšní skvělými vlastnostmi a navíc jsou odlehčené, takže manipulace s nimi je snazší než s klasickými kousky.

Výrobky Pottery Pots potěší nejen zahradníky-amatéry, ale díky vynikající kvalitě a modernímu designu se stala oblíbenou značkou i pro profesionály. Za zmínku stojí také velkoobjemové květináče, které se hodí do parků, kancelářských budov, nákupních center a velkých vstupních hal. Většina produktů značky Pottery Pots je vhodná k použití uvnitř i venku.

Vsaďte na oslňující vzhled a nepřekonatelnou kvalitu výrobků Pottery Pots!

 

Všechny produkty Pottery Pots naleznete ZDE.

pp1

pp2