Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Selamlique

Osmanský sultán Selim I. "Hrozný" dobyl v 16. století Mamlůcký sultanát, státy Levanty a stanul i v samotné Mekce. V Egyptě přijal titul chalífy a založil tak Osmanský chalifát, jednu z nejvýznamnějších říší v historii světa. Na pozadí těchto historických událostí se děly i zdánlivě malé změny - káva se třeba rozšířila do Istanbulu a Arda Arslan spojil pražení kávy se svojí keramickou dílnou. Skvělá káva se servírovala do krásné keramiky a nabízela se hostům v Selamliku, domě pro hosty. Tak vznikla značka Selamlique - a báječnou kávu v krásné keramice si od této tradiční turecké firmy můžete dát dodnes.

Zatím Vám nabízíme od firmy Selamlique porcelán, ale kávu a sladkosti jen v dárkových sadách. Bude-li však zájem, rádi dovoz těchto artiklů rozšíříme - přiznáváme, že u nás doma je čokoláda Selamlique ozdobou všech oslav a tureckou kávu vaříme v džezvě téže značky...

Všechny výrobky od značky Selamlique naleznete ZDE.

selamlique

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení