Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Smeg

Smekáme před ikonickými produkty značky Smeg. Rodinná firma Smalterie Metallurgische Emiliano Guastalla byla založena na severu Itálie v regionu Reggio Emilia, který je označován jako spižírna Itálie, neboť odsud pochází věhlasný parmazán a neméně známá parmská šunka. Uznejte, že v takovémto prostředí se přímo nabízí myšlenka rozjet firmu orientující se na gastronomii.

Z městečka Guastalla se věhlas firmy brzy rozšířil po celém světě, dnes má 15 dceřiných společností na několika kontinentech a rozsáhlé zastoupení v mnoha zemích. Již více než 60 let nabízí kvalitní domácí spotřebiče, které vynikají nejen svou technologickou stránkou, ale též ojedinělým designem. V roce 1997 uvedl Smeg na trh kultovní lednici v retro stylu 50. let. Se zaoblenými tvary pak pracoval i nadále, když se v roce 2012 spojil s designérským studiem deepdesign tvůrčího dua Matteo Bazzicalupa a Raffaella Mangiarottiho. Výsledkem jejich spolupráce jsou další produkty, které jedou na retro vlně. Svou kolekci pro Smeg dokonce navrhla i věhlasná značka Dolce & Gabbana.

Nyní je firma řízena již třetí generací rodu Bertazzoni , který časopis Forbes zařadil mezi jednu z 10 nejvlivnějších podnikatelských rodin v Itálii. Značka Smeg je lídrem v inovacích domácích spotřebičů, které se mohou stát ozdobou i Vaší kuchyně!

 

Všechny výrobky od značky SMEG naleznete ZDE.

smeg