Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Smeg

Smekáme před ikonickými produkty značky Smeg. Rodinná firma Smalterie Metallurgische Emiliano Guastalla byla založena na severu Itálie v regionu Reggio Emilia, který je označován jako spižírna Itálie, neboť odsud pochází věhlasný parmazán a neméně známá parmská šunka. Uznejte, že v takovémto prostředí se přímo nabízí myšlenka rozjet firmu orientující se na gastronomii.

Z městečka Guastalla se věhlas firmy brzy rozšířil po celém světě, dnes má 15 dceřiných společností na několika kontinentech a rozsáhlé zastoupení v mnoha zemích. Již více než 60 let nabízí kvalitní domácí spotřebiče, které vynikají nejen svou technologickou stránkou, ale též ojedinělým designem. V roce 1997 uvedl Smeg na trh kultovní lednici v retro stylu 50. let. Se zaoblenými tvary pak pracoval i nadále, když se v roce 2012 spojil s designérským studiem deepdesign tvůrčího dua Matteo Bazzicalupa a Raffaella Mangiarottiho. Výsledkem jejich spolupráce jsou další produkty, které jedou na retro vlně. Svou kolekci pro Smeg dokonce navrhla i věhlasná značka Dolce & Gabbana.

Nyní je firma řízena již třetí generací rodu Bertazzoni , který časopis Forbes zařadil mezi jednu z 10 nejvlivnějších podnikatelských rodin v Itálii. Značka Smeg je lídrem v inovacích domácích spotřebičů, které se mohou stát ozdobou i Vaší kuchyně!

 

Všechny výrobky od značky SMEG naleznete ZDE.

smeg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení